logo
beIN SPORTS HD 1
Retrobet TV ile Canlı maç izle
02:00Toronto FC - Nashville SC |N|Canlı
01:25Phoenix Brest - Volna BrestCanlı
01:15CSA-AL - Operário-PR |N|Canlı
01:15Ponte Preta-SP - Oeste-SP |N|Canlı
01:15Athletico Paran - River Plate |N|Canlı
01:15Bahia-BA - Unión de Santa |N|Canlı
01:15AD Confianca-SE - Cuiabá-MT |N|Canlı
01:15LDU Quito - Santos-SP |N|Canlı
01:15Paranaense - River Plate (S SPORT HD)Canlı
00:00Man. Utd - Basaksehir - Samp. Ligi |N|Canlı
00:00Dortmund - C. Brugge - Samp. Ligi |N|Canlı
00:00Dyn. Kyiv - Barcelona - Samp. Ligi |N|Canlı
00:00Juventus - Ferenc. - Samp. Ligi |N|Canlı
00:00Lazio - Zenit - Samp. Ligi |N|Canlı
00:00Paris SG - RB Leipzig - Samp. Ligi |N|Canlı
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|Canlı
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|Canlı
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|Canlı
23:45Deportivo Lara - Deportivo La GuairaCanlı
02:00Toronto - Nashville
02:00Real Sociedad Tocoa - Platense Puerto Cortes
02:00Lobos UPNFM - Marathón
02:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tepatitlan de Morelos
03:00Lautoka - Navua
03:00Academia Puerto Cabello - Atlético Venezuela
03:30Racing Club de Avellaneda - Flamengo Regatas
03:30Club Atlético Vélez Sársfield - Deportivo Cali
03:30América Futebol Clube Minas Gerais - Esporte Clube Juventude
03:30Associação Chapecoense de Futebol - Cruzeiro Esporte Clube
03:30Grêmio Esportivo Brasil - Maceio
03:30Audax Italiano - Santiago Wanderers
03:30Racing Club - Flamengo (S SPORT HD)
03:45Racing Club de Montevideo - Club Atletico Atenas
04:00Philadelphia Union - England Revolution
04:00Herediano - Real Estelí
04:10Tampico Madero - Tapatio
05:00Ba - Rewa
06:10Cimarrones de Sonora - Pumas Tabasco
06:15Alajuelense - San Francisco
06:30Seattle Sounders - Los Angeles
07:00Suva - Nadi
09:30Labasa - Nasinu
11:45Bangkok - Inter Bangkok
11:45Grakcu Sai Mai United - North Bangkok Üniversitesi
11:45Prime Bangkok - Force Welfare Department
11:45Samut Prakan Customs United - Royal Thai Army
12:00Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka
12:00Chamchuri United - Kasem Bundit Üniversitesi
12:30Kawasaki Frontale - Gamba Osaka
13:00Guangzhou Evergrande - Vissel Kobe
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Sydney
13:00Kashima Antlers - Kashiwa Reysol
13:00Oita Trinita - Cerezo Osaka
13:00Yokohama - Shimizu S-Pulse
13:00Bergama Belediyespor - Kozan Belediyespor
13:00Keçiörengücü - Kocaelispor
13:00Yeni Malatyaspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
13:00MOIK Baku - Qarabağ
13:00Gyeongnam - Daejeon Citizen
13:00Albirex Niigata - Ehime
13:00Fagiano Okayama - Tochigi
13:00Kyoto Sanga - Ventforet Kofu
13:00Mito HollyHock - Giravanz Kitakyushu
13:00Montedio Yamagata - Zweigen Kanazawa
13:00Y.Malatyaspor - Etimesgut Bld. (A Spor HD)
13:00Renofa Yamaguchi - United Ichihara Chiba
13:00Thespakusatsu Gunma - Omiya Ardija
13:00Tokushima Vortis - Machida Zelvia
13:00V-Varen Nagasaki - Matsumoto Yamaga
13:00Casa Pia - Nacional da Madeira
13:00Kopetdag Asgabat - Sagadam
13:30Sagan Tosu - Vegalta Sendai
13:30Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima
13:30Pegasus - Resources Capital
13:30Júbilo Iwata - Ryūkyū
14:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Nizhniy Novgorod
14:00Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
14:00Ruvu Shooting - Tanzania Prisons
14:00Nonthaburi United - Siam
14:00Veres Rivne - Hirnyk-Sport
14:00VPK-Agro Magdalinovka - Metallist 1925
14:00Mykolaiv - Agrobiznes Volochisk
14:00Woon-jae - Indeni
14:30Puszcza Niepołomice - Nieciecza
14:30Tatran Liptovský Mikuláš - Slavoj Trebišov
14:30Muangnont Bankunmae - Thonburi United
14:45Albirex Niigata Singapore - Courts Young Lions
14:45Balestier Khalsa - Tanjong Pagar United
14:45Geylang International - Lion City Sailors
14:45Hougang United - Tampines Rovers
15:00Alania Vladikavkaz - Yenisey Krasnoyarsk
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Orenburg
15:00Hatayspor - Karacabey Belediyespor
15:00Blansko - Hradec Kralove
15:00Arsenal Tivat - Iskra Danilovgrad
15:00Dečić - Sutjeska
15:00Podgorica - Zeta
15:00Llapi Podujeve - Prishtina
15:00Academy Pandev - Shkupi
15:00Belasica Strumica - Makedonija Gjorče Petrov
15:00Sileks - Shkëndija
15:00Struga Trim & - Renova
15:00Drita Bogovinje - Labunishta
15:00Skopje - Ohrid
15:00Veleshta - Gostivar
15:00Siófok - Aqvital Csakvar
15:00Szolnoki MÁV - Békéscsaba 1912 Előre
15:00Debreceni VSC - Budapesti
15:00Strømmen - Stjørdals-Blink
15:00Cracovia - Sokol Sieniawa
15:00Ostrowiec Swietokrzyski - Stal Kraśnik
15:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
15:00Gwarek - Warta Gorzow
15:00Comuna Recea - Pandurii Targu
15:00Aerostar Bacau - Poli Timisoara
15:00Slatina - ACSF Vointa Turnu Magurele
15:00Dunărea Călărași - Mioveni
15:00Ripensia Timisoara - Farul Constanța
15:00Viitorul Pandurii Targu - Concordia Chiajna
15:00Novi Boegrad - Radnički Niš
15:00Borac Čačak - Zemun
15:00Hatayspor - Karacabey Bld. (A Spor HD)
15:30Prostějov - Ústí nad Labem
15:30Dukla Prague - Chrudim
15:30Graffin Vlašim - Vysočina Jihlava
15:30Fotbal Třinec - Taborsko
15:30Varnsdorf - Viktoria Zizkov
15:30Lisen - Slavoj Vysehrad
15:30Dugopolje - Dinamo Zagreb
15:30Opatija - Inter Zapresic
15:30Rudeš - Hajduk Split
15:30Udarnik Kurilovec - Mladost Petrinja
15:30Split - Kamen Ivanbegovina
15:30Happy Valley AA - Eastern Sports Club
15:30Marekh Port Said - Nojom Al Mostabel
15:30Zarqa - Tanta
15:30Daklyeh - Al-Nasr Kahire
15:30Masr - Qanah
15:30Gomhoreyet Shebeen - Sers Elyan
15:30Petrojet - Coca Cola
15:30Pharco - Raja Marsa Matruh
15:30Tersana - Seka El Hadid
15:30Radnik Surdulica - Čukarički
15:30Javor Ivanjica - Voždovac
15:30Spartak Zdrepceva - Mladost Lučani
15:30Backa Topola - Napredak Kruševac
15:30Tabor Sežana - Domžale
15:40Gohar - Foolad Khuzestan FutbolClub
15:45Esteghlal - Machine Sazi
15:50Saipa - Nassaji Mazandaran
16:00Akron Tolyatti - Spartak Moskova
16:00Dynamo Bryansk - Chertanovo Moskova
16:00Fakel Voronezh - Veles Moskova
16:00İrtiş Omsk - Tom Tomsk
16:00Shanghai Dongya - Yokohama F. Marinos
16:00Aluminium Arak - Rafsanjan
16:00Yarmouk Kuwait - Jahra SC Kuwait
16:00Barnechea - Deportes Magallanes
16:00Kagera Sugar - Biashara United Mara
16:00Mwadui - Gwambina
16:00Zanaco - ZESCO United
16:30Empoli - Brescia Calcio
16:30Parma - Cosenza Calcio
16:30Bisceglie 1913 Don - Monopoli
16:30Unión San Felipe - Cobreloa
17:00Gaziantep - Serik Belediyespor
17:00Jabal Al Mukaber - Markz Balata
17:00Real Avilés - Navarro
17:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
17:00Mantova - Atletico Arezzo
17:00Città di Palermo - Turris Calcio
17:00Vibonese Calcio - Foggia Calcio
17:00Giana Erminio - Piacenza Calcio 1919
17:00Calcio Como - Olbia Calcio
17:00Lucchese - AlbinoLeffe
17:00Pergolettese 1932 - Pro Vercelli 1892
17:00Gaziantep FK - Serik Bld. (A Spor HD)
17:00Elana Toruń - Gornik Konin
17:15Bidda - Lusail
17:25Al-Nahda Club Al-Khobar - Hazm Rass
17:30Volgar Astrakhan - SKA-Khabarovsk
17:30Fortuna Düsseldorf - Borussia Mönchengladbach
17:45Real Betis - Real Murcia
18:00Krylia Sovetov - Chaika Peschanokopskoye
18:00Águilas - EDMF Churra
18:00Larnaca - Limassol
18:00Ermis Aradippou - Salamis Famagusta
18:00APOEL - Doxa Katokopias
18:00Anadia - Valadares Gaia Futebol Clube
18:00Estrela da Amadora - Oriental Dragon
18:00Petrolul Ploiești - Gloria Buzău
18:00Metalac Gornji Milanovac - Partizan Belgrade
18:15Asteras Tripolis - Apollon Smyrni
18:30Shinnik Yaroslavl - Baltika Kaliningrad
18:30Town - Tadamun Buri
18:30Qalali Club - Al-Ittihad Bahreyn
18:30Sitra Club - Ittifaq Maqaba
18:30Olot - Barcelona
18:30Al-Salmiya - Kuwait
19:00Cercle Brugge - Royal Mouscron-Péruwelz
19:00Torpedo Moskova - Krasnodar
19:00Antalyaspor - Pendikspor
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905 Prag
19:00Adana Demirspor - Afjet Afyonspor (A Spor HD)
19:00Antalyaspor - Pendikspor (A Spor HD)
19:00Flora Tallinn - Elva
19:00Maardu Linnameeskond - Tammeka Tartu
19:00Pärnu Vaprus - Nomme United
19:00Istra 1961 - Osijek
19:00Real Madrid C.F. - Atlético Baleares
19:00Marino de Luanco - Real Valladolid
19:00Villarreal CF - Alcoyano
19:00Ironi Sport Hadera - Bnei Sakhnin
19:00Kluczbork - Stal Brzeg
19:00Wikielec - Polonia Warszawa
19:00Celje - Maribor
19:00Azam - Young Africans
19:00Obolon Kyiv - Polissya Zhytomyr
19:15Austria Wien - Hartberg
19:30Bologna 1909 - Spezia Calcio
19:30Cagliari Calcio - Hellas Verona
19:30Udinese Calcio - Fiorentina
19:30Udinese - Fiorentina (TRT Spor HD)
19:30Borussia Dortmund - Rodinghausen
19:30Al-Markhiya Sports Club - Muaither
19:40Widzew Łódź - Legia Warsaw
20:00Fortuna Köln - Preussen Munster
20:00Sportfreunde Lotte - Alemannia Aachen
20:00Lippstadt 08 - Rot-Weiß Oberhausen
20:00Cobán Imperial - Santa Lucia Cotzumalguapa
20:00Ashdod - Maccabi Netanya
20:00Debreceni - Szentlorinc
20:00Ajka - Dorogi
20:00Pécsi - DEAC
20:00Szeged 2011 - Győri
20:15Basel - Lausanne-Sport
20:15Sion - Servette
20:30Bloemfontein Celtic - Black Leopards
20:55Borussia Monchengladbach - Shakhtar Donetsk
20:55Olympiacos - Manchester City
20:55Monchengladbach - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 2)
20:55Olympiacos - Manchester City (beIN SPORTS HD 1)
21:00Real Zaragoza - Rayo Vallecano
21:00Sporting de Gijón - Sabadell
21:00Las Palmas - Mirandés
21:00Lens - Nantes
21:00Çaykur Rizespor - Utaş Uşakspor
21:00Ç.Rizespor - Uşakspor (A Spor HD)
21:00Lens - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
21:00Kaiserslautern - Lübeck
21:00Magdeburg - Hansa Rostock
21:00Dynamo Dresden - SpVgg Unterhaching
21:00Bayern Munich - Ingolstadt 04
21:00Viktoria Köln - Zwickau
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - Artsul
21:00CFRJ Marica - Sampaio Corrêa Futebol Clube
21:00Nova Cidade - Nova Iguaçu Futebol Clube
21:00Olaria Atlético Clube - Goncalo
21:00Paulo - Goytacaz
21:00Serra Macaense - Angra dos Reis Esporte Clube
21:00Associação Atlética Internacional - Audax Sao Paulo Esporte Clube
21:00Associação Portuguesa de Desportos - Guarani Campinas
21:00Botafogo Ribeirao Preto - Marília Atlético Clube
21:00Agua Santa - Nacional Sao Paulo
21:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Primavera
21:00Ferroviário Atlético Clube - Comercial de Ribeirão Preto
21:00Novorizontino - Preto
21:00Ponte Preta - Portuguesa Santista
21:00São Bernardo Futebol Clube - Clube Atlético Juventus
21:00Atibaia - Velo Clube
21:00Grêmio Prudente - Andradina
21:00Independente FC Limeira - Osvaldo Cruz
21:00Jabaquara Atlético Clube - Itarare
21:00Maua - Amparo Athletico Club
21:00Arenas Club de Getxo - Leioa
21:00Lleida Esportiu - Llagostera
21:00Deportivo Linares - Granada CF
21:00Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva
21:00Cova da Piedade - Benfica
21:30Bonner - Straelen
21:30Weiss Ahlen - Schalke 04
21:30Wiedenbrück 2000 - Homberg
21:30Wegberg-Beeck - 1 FC Cologne
21:30Apucarana - Azuriz
21:30Sao Jose Porto Alegre - Uniao Harmonia
22:00Bandeirante - De Novembro
22:00Timon - Parnahyba
22:0007 Vestur - Havnar Bóltfelag
22:00B36 Tórshavn - Argja Bóltfelag
22:00NSÍ Runavík - Skála ÍF
22:00Club Olímpico de Totana - Minerva
22:00Lenense - Caudal Deportivo
22:00Santutxu - Real Sociedad
22:00Bogotá - Leones
22:00Defensor Sporting - Deportivo Maldonado
22:00Middlesbrough - Derby County
22:00Millwall - Reading
22:00Hamilton Academical - Aberdeen
22:00Prospera - Hercílio
22:00Associação Atlética Francana - Brancо
22:25First Vienna - Rheindorf Altach
22:30Sligo Rovers - Derry City
22:45Glasgow - East Stirlingshire
22:45Bristol City - Watford
22:45Coventry City - Cardiff City
22:45Swansea City - Sheffield Wednesday
23:00Rondonópolis - Pocone Esporte Clube
23:00Ajax - Midtjylland
23:00São José Esporte Clube - Sociedade Esportiva Itapirense
23:00Atletico Madrid - Lokomotiv Moskova
23:00Real Santander - Deportivo Pasto
23:00Bayern Munich - Bull Salzburg
23:00Costa del Este - Club Deportivo Árabe Unido
23:00Internazionale Milano - Real Madrid
23:00Club Centro Deportivo Municipal - Deportivo Llacuabamba
23:00Liverpool - Atalanta
23:00Braga - Merelinense
23:00Olympique de Marseille - Porto
23:00Marsilya - Porto (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Liverpool - Atalanta (beIN SPORTS HD 2)
23:00Inter - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
23:00Bayern Münih - Salzburg (beIN SPORTS HD 3)
23:00Atletico Madrid - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 4)
23:00Ajax - Midtjylland (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:15Swieqi United - Marsa
23:30Carlos Mannucci - Alianza Lima
23:30Fuenlabrada - Ponferradina
23:30Cartagena - Mallorca
00:00Municipal Limeño - Once Municipal
00:00CD - Luis Ángel Firpo
00:00Club Xelajú - Comunicaciones
00:00Valledupar - Corporación Club Deportivo Tuluá
00:00Colo-Colo - Curicó Unido
00:00Estudiantes de Mérida - Carabobo
01:00Clube Náutico Capibaribe - Vitoria Salvador
01:00Seaqaqa - Bua
01:15Club Bolívar - Club Atlético Lanús
01:15Ceará Sporting Club - São Paulo
01:15Delfin - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:15Independiente del Valle - Club Nacional Montevideo
01:15Delfin Sc - Palmeiras (S SPORT HD)
02:00Atlético Huila - Llaneros Fútbol Club
02:00Atletico Morelia - Venados
03:30Centro Atlético Fénix - Independiente Avellaneda
03:30Coquimbo Unido - Sport Huancayo
03:30Clube Atlético Mineiro - Botafogo de Futebol e Regatas
03:30Coritiba Foot Ball Club - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Club Libertad - Club Jorge Wilstermann
03:30Sport Club Internacional - Boca Juniors
03:30Internacional - Boca Juniors (S SPORT HD)
04:00Puebla - Club León
04:00Real C.D. España - Real De Minas
05:00Club Deportivo Olimpia - Vida
06:06Guadalajara - Club América
13:00BB Erzurumspor - Ankara Demir (A Spor HD)
15:00Kasımpaşa - 24 Erzincanspor (A Spor HD)
16:00Torino - Virtus Entella
17:00Kayserispor - Hekimoğlu (A Spor HD)
17:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Universitatea Cluj
18:00Club Comerciantes Unidos - Sport Chavelines Juniors
19:00Olimpija Ljubljana - Aluminij
19:00Sampdoria - Genoa
19:00Sampdoria - Genoa (TRT Spor HD)
19:00Konyaspor - Manisa FK (A Spor HD)
19:30Rapid București - Resita
20:15Coopsol - Santos
20:30Viborg - Silkeborg
20:55Sparta Prague - Celtic
20:55Athens - Zorya Luhansk
20:55Slovan Liberec - Hoffenheim
20:55Gent - Crvena Zvezda
20:55Karabağ - Sivasspor
20:55LASK Linz - Royal Antwerp
20:55Lille - Milan
20:55Maccabi Tel Aviv - Villarreal
20:55Molde - Arsenal
20:55CSKA Moskova - Feyenoord
20:55CSKA Sofia - Young Boys
20:55Braga - Leicester City
20:55Wolfsberger - Dinamo Zagreb
20:55Lille - AC Milan (beIN SPORTS HD 2)
20:55Molde - Arsenal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55Karabağ - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
20:55Braga - Leicester City (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:00Leganés - Espanyol
21:00Logroñés - Albacete Balompié
21:00Göztepe - Kırklarelispor (A Spor HD)
22:30Juan Aurich - Molinos El Pirata
22:45Barrow - Wimbledon
23:00Alkmaar - Real Sociedad
23:00Bayer 04 Leverkusen - Hapoel Be'er Sheva
23:00Cluj - Roma
23:00Dundalk - Rapid Wien
23:00Granada - Omonia
23:00Nice - Slavia Prague
23:00Eindhoven - PAOK
23:00Rangers - Benfica
23:00Napoli - Rijeka
23:00Standard Liège - Lech Poznań
23:00Tottenham Hotspur - Ludogorets 1945
23:00Tottenham - Ludogorets (beIN SPORTS HD 2)
23:00Rangers - Benfica (beIN SPORTS HD 4)
23:00Cluj - AS Roma (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00AZ Alkmaar - Real Sociedad (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:30Almería - Tenerife
00:45Unión Comercio - Deportivo Cultural Santa Rosa
01:15River Plate Montevideo - Club Deportivo Universidad Católica
03:15Club Sport Alianza Atlético Sullana - Union Huaral
03:30Defensa y Justicia - Vasco da Gama
03:30Junior de Barranquilla - Union La Calera
03:30Club Guaraní - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:30Guarani - Gremio (S SPORT HD)
04:00Tigres de la UANL - Cruz Azul
06:06Pachuca - Club Universidad Nacional
12:00Tobol Kostanay - Taraz
12:00Jetısu - Astana
12:00Kaspiy - Şahter Karağandı
12:00Kaysar - Kızıljar
19:00Znicz Pruszków - Skra Czestochowa
19:30Ankaragücü - Trabzonspor
19:30Ankaragücü - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:40Górnik Łęczna - ŁKS Łódź
19:40Miedz Legnica - Odra Opole
20:00Šibenik - Slaven Belupo
20:00Olympiakos Nicosia - Karmiotissa Polemidion
20:00Lviv - Mariupol
20:00Pardubice - Sigma Olomouc
20:00Wisła Płock - Cracovia
20:30Pauli - Osnabruck
20:30Darmstadt 98 - Eintracht Braunschweig
20:30Dornbirn 1913 - Liefering Salzburg
20:30Avusturya Wien - Lafnitz
20:30Horn - Grazer
20:30Kapfenberger - Amstetten
20:30Helsingør - Fremad Amager
20:45FC - Breda
20:45Cambuur - Den Bosch
21:00Randers - Odense Boldklub
21:00Kolding - Vendsyssel
21:00Aarau - Winterthur
21:00Kriens - Stade Lausanne-Ouchy
22:00Schaffhausen - Neuchâtel Xamax
22:001900 - Grasshopper Club Zürich
22:00Újpest - Paksi
22:00Twente - Waalwijk
22:00Paços de Ferreira - Famalicão
22:30Wolfsburg - Werder Вremen
22:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
22:30Wolfsburg - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
22:45Eupen - R. Charleroi
22:45Brentford - Queens Park Rangers
22:45Bala Town - Newtown
22:45Fleetwood Town - Sunderland
22:45Notts County - Wealdstone
22:45KAS Eupen - Charleroi (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Brentford - QPR (beIN SPORTS HD 2)
22:55Tranmere Rovers - Brackley Town
23:00ChievoVerona - Lecce
23:00Volendam - Almere City
23:00Helmond Sport - Eindhoven
23:00Strasbourg - Stade Rennais
23:00Crystal Palace - Newcastle United
23:00Real Valladolid - Levante
23:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Valladolid - Levante (spor SMART HD)
00:00Tondela - Vitoria Guimaraes
08:00Nagoya Grampus - Oita Trinita
08:00Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo
08:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata
09:00Giravanz Kitakyushu - Fagiano Okayama
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:30Gaziantep - Yeni Malatyaspor
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gaziantep FK - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Dinamo Brest - Neman Grodno
14:00Arsenal Tula - Zenit Saint Petersburg
14:00Dinamo Minsk - BATE Borisov
14:00Atlético Madrid B - Getafe CF
14:00Talavera - Badajoz
14:00Villanovense - Extremadura
14:00Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Atlético Baleares
14:00Villarrobledo - Villarrubia
14:00Estudiantes de Mérida - Don Benito
14:00Internacional de Madrid - Rayo Majadahonda
14:00Melilla - Socuéllamos
14:00Poblense - Real Madrid C.F.
14:00San Sebastián de los Reyes - Rosas
14:00Covadonga - Sporting de Gijón
14:00Salmantino - Celta De Vigo
14:00Coruxo - Guijuelo
14:00Cultural y Deportiva Leonesa - Burgos
14:00Deportivo de La Coruña - Racing de Ferrol
14:00Lealtad - Real Oviedo
14:00Marino de Luanco - Langreo
14:00Zamora - Unionistas de Salamanca
14:00Racing de Santander - Barakaldo
14:00Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
14:15U Craiova 1948 - Poli Timisoara
14:30Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
14:30Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
14:30Chindia Targoviste - Hermannstadt
14:30Concordia Chiajna - Botoșani
14:30Sanmartin - Dunărea Călărași
14:30Ceahlăul Piatra Neamț - Petrolul Ploiești
14:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
14:30Dinamo București - Viitorul Constanța
14:30Farul Constanța - Academica Clinceni
14:30Gloria Buzău - Steaua București
14:30Voluntari - Gaz Metan Mediaș
14:30Husana Husi - Universitatea Cluj
14:30Politehnica Iasi - Cluj
14:30Progresul Spartac Bükreş - Universitatea Craiova
14:30Ripensia Timisoara - Astra Giurgiu
14:30Viitorul Pandurii Targu - Argesul Pitesti
14:40Nieciecza - Tychy
15:00Karlsruher - Paderborn 07
15:00Jahn Regensburg - Würzburger Kickers
15:00Sandhausen - Erzgebirge
15:00Skive - Fredericia
15:00Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytów
15:00Lech Poznań - Wigry Suwałki
15:00Pogon - Śląsk Wrocław
15:00Mačva Šabac - Inđija
15:00Oleksandriya - Rukh Vinnyky
15:30Reading - Bristol City
15:30Brighton & Hove Albion - Liverpool
15:30Morecambe - Solihull Moors
15:30Reading - Bristol City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
16:00Pisa 1909 - Cittadella
16:00Brescia Calcio - Frosinone Calcio
16:00Delfino Pescara 1936 - Pordenone Calcio
16:00Empoli - Vicenza Calcio
16:00Unione Venezia - Ascoli Calcio 1898
16:00Elche - Cádiz
16:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
16:00Hansa Rostock - Bayern Munich
16:00Køge - Esbjerg
16:00Příbram - Mladá Boleslav
16:00Roda JC Kerkrade - Excelsior
16:00Gillingham - Exeter City
16:00Newport County - Salford City
16:00Gornik Polkowice - 1925 Kalisz
16:00ViOn Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
16:00Ružomberok - Nitra
16:00MŠK Žilina - Pohronie
16:00İstanbulspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Elche - Cadiz (spor SMART HD)
16:30Khimki - Krasnodar
16:30Vorwarts Steyr - Juniors
16:30Wacker Innsbruck - Rapid Wien
16:30Connah's Quay - Barry Town
16:30Orlando Pirates - Baroka
16:45Várda - Budafoki MTE-Ujbuda
17:00Sassuolo Calcio - Internazionale Milano
17:00Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
17:00Varaždin - Istra 1961
17:00Degerfors - Sundsvall
17:00GAIS - Akropolis
17:00Halmstads - Örgryte
17:00Jönköpings Södra - Trelleborgs
17:00Östers - Ljungskile
17:00Umeå - Vasteras
17:00Vibonese Calcio - Ternana Calcio
17:00Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
17:00Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
17:00Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 3)
17:00Grenoble - Paris FC (beIN SPORTS HD 4)
17:30Borussia Dortmund - Köln
17:30Augsburg - Freiburg
17:30Leipzig - Arminia Вielefeld
17:30Union Berlin - Eintracht Frankfurt
17:30Stuttgart - Bayern Munich
17:30Caernarfon Town - Haverfordwest County
17:30Flint Town United - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Aberystwyth Town
17:30Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:45Amorebieta - Real Unión
18:00Midtjylland - Fodbold
18:00Birmingham City - Millwall
18:00Blackburn Rovers - Barnsley
18:00Cardiff City - Luton Town
18:00Derby County - Wycombe Wanderers
18:00Huddersfield Town - Middlesbrough
18:00Norwich City - Coventry City
18:00Rotherham United - Bournemouth
18:00Sheffield Wednesday - Stoke City
18:00Watford - Preston North
18:00Monza Brianza 1912 - Reggina Calcio
18:00Viking - Start
18:00Manchester City - Burnley
18:00Slovácko - Opava
18:00Karviná - Fastav Zlín
18:00Bradford City - Oldham Athletic
18:00Cheltenham Town - Crewe Alexandra
18:00Harrogate Town - Blackpool
18:00Plymouth Argyle - Lincoln City
18:00Portsmouth - King's Lynn Town
18:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
18:00Sheffield W. - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
18:15Sint-Truidense - Waasland-Beveren
18:15Valencia - Atletico Madrid
18:15Valencia - Atletico Madrid (spor SMART HD)
19:00Olympique de Marseille - Nantes
19:00Akhmat - Lokomotiv Moskova
19:00Rostov - Dynamo Moskova
19:00Çaykur Rizespor - Galatasaray
19:00Pölten - Bull Salzburg
19:00Sturm Graz - Swarovski Tirol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Hartberg
19:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altay - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
20:00Brann - Aalesunds
20:00Benevento Calcio - Juventus
20:00Benevento - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:15Vaduz - Sion
20:30Everton - Leeds United
20:30Cercle Brugge - Genk
20:30Borussia Monchengladbach - Schalke 04
20:30Huesca - Sevilla
20:30Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
20:30Monchengladbach - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Everton - Leeds United (S SPORT HD)
20:30Huesca - Sevilla (spor SMART HD)
20:45Emmen - Ajax
20:45FC Emmen - Ajax (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Santa Clara - Porto
22:00Haag - Heerenveen
22:00Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
22:30Servette - Luzern
22:45Royal Mouscron-Péruwelz - Club Brugge
22:45Atalanta - Hellas Verona
22:45Atalanta - Verona (beIN SPORTS HD 3)
23:00West Bromwich Albion - Sheffield United
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
23:00VVV-Venlo - Zwolle
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:00WBA - Sheffield Utd (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
23:30Sporting Lisbon - Moreirense
00:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Flamengo
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
01:30Los Galacticos - Green-WhitesCanlı
01:30Nacional Montevideo - Atletico AguadaCanlı
01:30Unan de Leon - ChinandegaCanlı
01:25American Eagles - Asian TigersCanlı
00:00Santeras De Aguada - Piratas de QuebradillasCanlı
03:30Brumas Jinotega - Leones Alcaldia de Managua
03:30Indigenas Matagalpa - Real Esteli
03:35Club Trouville - Urunday Universitario
08:50SKIF-pro - Spartak-pro
09:20Lokomotiv-pro - Dinamo-pro
10:45Meralco Bolts - Barangay Ginebra San Miguel
12:05Europa-pro - Amur-pro
12:35Zenit-pro - Erofey-pro
13:30Phoenix Fuel Masters - Talk 'N Text Tropang Texters
15:00Fenerbahçe - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
16:00Anadolu Basket - Samsunspor
17:15Galatasaray - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
18:00Balıkesir Büyükşehir Belediyespor - Final Gençlik
18:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - İstanbul Kemerburgaz
00:30Memphis - St.Marys (S SPORT 2 HD)
20:00CSKA Moskova - Real Madrid Baloncesto
20:00CSKA Moskova - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
21:00Žalgiris - Zenit Saint-Petersburg
21:00Crvena zvezda - Anadolu Efes
21:00Kızılyıldız - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
21:00Zalgiris Kaunas - Zenit Basket (beIN SPORTS HD 4)
22:00Alba Berlin - Khimki
22:05Maccabi Tel Aviv - Olimpia Milano
22:05Maccabi Fox - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 3)
16:00Hollanda - İsveç (S SPORT 2 HD)
20:00Yunanistan - Letonya (S SPORT 2 HD)
20:45Fenerbahçe - Valencia
20:45Fenerbahçe Beko - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
22:00Panathinaikos - Bayern Munich
22:00Panathinaikos - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Barcelona Bàsquet
22:45Asvel Villeurbanne - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
01:20Pavel Filin - Nikita StarkouCanlı
01:20Vladimir Filippovich - HursanCanlı
01:10Anastasia Nikulshina - Ekaterina MakarovaCanlı
01:04Dmitry Orlov - Nikita NefedovCanlı
01:01Vyacheslav Kudryavtsev - Maxim MeshcheryakovCanlı
00:30Anton Bezkorovayniy - Igor PolishchukCanlı
00:15Rail Ibragimov - Dmitry LelyakovCanlı
00:13Pavel Gushchin - Alexey ShlenevCanlı
23:20Evgeny Kavtorev - Evgeniy AbramovCanlı
02:30Lizette Cabrera - Olivia Tjandramulia
04:30Bernard Tomic - Calum Puttergill
05:00Dane Sweeny - Moerani Bouzige
07:00Tristan Schoolkate - Philip Sekulic
07:30Thomas Fancutt - Maverick Banes
09:00Olivia Gadecki - Lara Walker
10:30Hanwen - Gijs Brouwer
10:30Markos Kalovelonis - Lucas Gerch
10:30Nicholas David Ionel - Corentin Denolly
10:30Ayumi Koshiishi - Martina Spigarelli
10:30Martina Colmegna - Eleni Christofi
10:30Jose Francisco Vidal Azorín - Sidane Pontjodikromo
10:30Sherif Makhlouf - Emiliano Maggioli
10:30Sidharth Rawat - Damien Wenger
10:30Simon Beaupain - Johan Nikles
10:30Diana Shnaider - Ines Murta
10:30Erika Andreeva - Clara Vlasselaer
11:00Jiri Lehecka - Saki Imamura
11:00Natan Rodrigues - Shimabukuro
11:00Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Juan Bautista Torres
12:00Marco Bortolotti - Alcala Gurri
12:00Nicolas Alvarez Varona - Pedro Vives Marcos
12:00Tiago Cacao - Mathys Erhard
12:00Michal Mikula - Alexis Canter
12:00Tomas Jirousek - Yann Wojcik
12:00Facundo Diaz Acosta - Cezar Cretu
12:00Mircea-Alexandru Jecan - Naoki Tajima
12:00Petros Tsitsipas - Mateus Alves
12:00Timo Stodder - Choinski
12:00Vasil Kirkov - Lucas Catarina
12:00Danielle Daley - Sapfo Sakellaridi
12:00Miyabi Inoue - Silvia Ambrosio
12:00Sylvie Zund - Celia Cervino Ruiz
12:00Fabrizio Ornago - Arjun Kadhe
12:00Juan Bautista Otegui - Fermin Tenti
12:00Mariano Navone - Niels Visker
12:00Stefano Baldoni - Aldin Setkic
12:00Anastasia Nefedova - Salma Ziouti
12:00Jessie Aney - Zoziya Kardava
12:00Lamis Alhussein Abdel Aziz - Aouni
12:00Bechri/Ibbou - Gram/Hatouka
12:00Vangelova/Michalitsch - Berberovic/Husaric
12:30Alina Michalitsch - Anna Ukolova
12:30Evtimova - Justine Bryson
12:30Lisa Ponomar - Manon Arcangioli
12:30Nefisa Berberovic - Vangelova
12:30Nour Gueblaoui - Eliessa Vanlangendonck
12:30Yasmin Mansouri - Andjela Jocovic
13:00Petr Michnev - Panak
13:00Lantigua De La Nuez - Malene Helgo
13:00Mintegi Del Olmo - Alice Rame
13:00Guillermina Naya - Amanda Carreras
13:00Paula Ormaechea - Emeline Dartron
13:30Alberto Barroso Campos - Toledo Bague
13:30Alvaro Lopez San Martin - Mariano Alberto Hasenkopf
13:30Luca Van Assche - Diego Augusto Barreto Sanchez
13:30Bogdan Bobrov - Michal Novansky
13:30Filip Misolic - Lucas Palovic
13:30Marek Gengel - Frane Nincevic
13:30Adrian Andreev - Gerardo Lopez Villasenor
13:30Henry Patten - Mick Veldheer
13:30Lucas Miedler - Hazem
13:30Ryan Peniston - Matic Spec
13:30Sebastian Gima - Aristotelis Thanos
13:30Benjamin Dhoe - Mathias Klimovicz
13:30Erik Crepaldi - Alex Barrena
13:30Juan Pablo - Dalibor Svrcina
13:30Sayed - Anna Kubareva
13:30Barbora Matusova - Federica Prati
13:30Julia Garcia - Joelle Kissell