logo
Barangay Ginebra San Miguel - Meralco Bolts
Retrobet TV ile Canlı maç izle
02:00Fortaleza-CE - Goiás EC-GO |N|Canlı
02:00Rionegro Águila - Envigado FC |N|Canlı
01:45Cancun - Coyotes de TlaxcalaCanlı
01:15CA River Plate - Universidad Cat |N|Canlı
00:30Dallas Cowboys - Washington Foot |N|Canlı
00:00Alkmaar - Real Sociedad - UEFA HD |N|Canlı
00:00CFR Cluj - AS Roma - UEFA HD |N|Canlı
00:00Dundalk - Rapid Vienna - UEFA HD |N|Canlı
00:00Granada - Omonia - UEFA HD |N|Canlı
00:00Leverkusen - Beer Sheva - UEFA HD |N|Canlı
00:00Napoli - Rijeka - UEFA HD |N|Canlı
00:00Nice - Slavia Prag - UEFA HD |N|Canlı
00:00PSV - PAOK - UEFA HD |N|Canlı
00:00Rangers - Benfica - UEFA HD |N|Canlı
00:00St. Liege - Lech - UEFA HD |N|Canlı
00:00Tottenham - Ludogorets - UEFA HD |N|Canlı
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|Canlı
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|Canlı
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|Canlı
03:00Monagas - Caracas
03:15Club Sport Alianza Atlético Sullana - Union Huaral
03:30Club Guaraní - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:30Defensa y Justicia - Vasco da Gama
03:30Junior de Barranquilla - Union La Calera
03:30Figueirense Futebol Clube - Botafogo FC Ribeirao Preto
03:30Guarani - Gremio (S SPORT HD)
04:00Tigres de la UANL - Cruz Azul
04:00Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
06:06Pachuca - Club Universidad Nacional
06:30Nadogo - Taveuni
06:30Seaqaqa - Savusavu
10:00Jetısu - Astana
10:35Tianjin Teda - Guizhou Zhicheng
11:00Kaspiy - Şahter Karağandı
11:00Kaysar - Kızıljar
12:30Logan Lightning - South West Queensland Thunder
13:00Melbourne Victory - Beijing Guoan
13:00Ulsan Hyundai - Perth Glory
13:00Hapoel Bikat Hayarden - Ironi Kuseife
13:00Dimona - Hapoel Bnei Lod
13:00Maccabi Tzur Shalom - Tira
13:30Tseirey Taybe - Hapoel Migdal HaEmek
13:45Hapoel Ashkelon - Maccabi Ashdod
14:30Nakhon Ratchasima - Bangkok Glass
14:35Jiangsu Sainty - Meizhou Hakka
15:00Mladost Doboj Kakanj - Željezničar Sarajevo
15:00Tobol Kostanay - Taraz
15:40Masfut - Masafi Club
16:00Chiangrai United - Seoul
16:00Shanghai Shenhua - Tokyo
16:00Beitar Tel Aviv Ramla - Sektzia Nes Tziona
16:00Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Jerusalem
16:00Hapoel Afula - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
16:00Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Kfar Shalem
16:00Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ironi Acre
16:00Hapoel Ra'anana - Kafr Qasim
16:00Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth
16:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Iksal Amad
16:00Khaitan Sporting Club - Kazma Sporting Club
16:00Club Atlético Villa Teresa - América
16:30Constantine - Tlemcen
16:30Hussein - Oran
16:30Club de Deportes Valdivia - Ñublense
17:00Dhafra Club - Ittihad Kalba
17:00Nasr Dubai - Baniyas
17:00Racing Club Rélizane - Paradou
17:00Ararat Yerevan - Noah Yerevan
17:00East Bengal - Mohun Bagan
17:00Ramtha - Al-Salt
17:30Al-Gharafa Sports Club - Al-Khor Sports Club
17:40Shabab Riyadh - Dhamk
18:00Kabylie - Bordj Bou Arréridj
18:30Cherno More Varna - Slavia Sofia
18:30Burgan Sports Club - Al-Sahel Kuwait
19:00Pembroke Athleta - San Gwann
19:00Znicz Pruszków - Skra Czestochowa
19:00Chindia Targoviste - Hermannstadt
19:30Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Al-Ahli Sports Club Amman
19:30Ankaragücü - Trabzonspor
19:30Ankaragücü - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:40Górnik Łęczna - ŁKS Łódź
19:40Miedz Legnica - Odra Opole
19:40Ittihad - Al-Qadisiyah
19:45Kharaitiyat - Al-Duhail
19:45Sadd - Salal
20:00Ain - Al-Wahda Abu Dhabi
20:00Lyon-Duchère - Bastia
20:00Bastia-Borgo - Concarneau
20:00Stade Briochin - Boulogne
20:00Stade Lavallois - Sète 34
20:00Créteil-Lusitanos - Villefranche
20:00Orléans - Bourg-Péronnas
20:00Šibenik - Slaven Belupo
20:00Olympiakos Nicosia - Karmiotissa Polemidion
20:00Lviv - Mariupol
20:00Pardubice - Sigma Olomouc
20:00Wisła Płock - Cracovia
20:30Dornbirn 1913 - Liefering Salzburg
20:30Avusturya Wien - Lafnitz
20:30Horn - Grazer
20:30Kapfenberger - Amstetten
20:30Helsingør - Fremad Amager
20:30Pauli - Osnabruck
20:30Darmstadt 98 - Eintracht Braunschweig
20:45FC - Breda
20:45Cambuur - Den Bosch
21:00Uerdingen 05 - Verl
21:00Futebol Clube - Associação Olímpica de Itabaiana
21:00Associação Atlética Coruripe - Vitória da Conquista
21:00Campinense Clube - America Natal
21:00Globo - Atlético Cajazeirense de Desportos
21:00Floresta - Afogados da Ingazeıra
21:00Frei Paulistano - Potiguar
21:00Barra Mansa - Barcelona Esporte Clube
21:00Campo Grande - Perolas Negras
21:00Clube Atlético da Barra da Tijuca - Carapebus
21:00Tigres do Brasil - Abril 7
21:00Mageense - Bela Vista
21:00SERC Guarani de Palhoça - Clube Atlético Metropolitano Blumenau
21:00Monastir - Fasil Kenema
21:00Kolding - Vendsyssel
21:00Stars - Medeama
21:00Maritzburg United - SuperSport United
21:00Aarau - Winterthur
21:00Kriens - Stade Lausanne-Ouchy
21:00Randers - Odense Boldklub
21:00Alcorcón - Girona
21:45Progresul Spartac Bükreş - Universitatea Craiova
22:00Twente - Waalwijk
22:00Paços de Ferreira - Famalicão
22:00Schaffhausen - Neuchâtel Xamax
22:001900 - Grasshopper Club Zürich
22:00Always Ready - Nacional Potosí
22:00Real Santa Cruz - Club Aurora
22:00Associação Atlética Caldense - Brasiliense Futebol Clube
22:00Associação Desportiva Bahia de Feira - Tupynambás
22:00do Gama - Alagoinhas
22:00Zamalek - Ahly Cairo
22:00Újpest - Paksi
22:30Wolfsburg - Werder Вremen
22:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
22:30Wolfsburg - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
22:45KAS Eupen - Charleroi (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Brentford - QPR (beIN SPORTS HD 2)
22:45Bala Town - Newtown
22:45Fleetwood Town - Sunderland
22:45Notts County - Wealdstone
22:45Eupen - R. Charleroi
22:45Brentford - Queens Park Rangers
22:55Tranmere Rovers - Brackley Town
23:00Crystal Palace - Newcastle United
23:00Real Valladolid - Levante
23:00Strasbourg - Stade Rennais
23:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Valladolid - Levante (spor SMART HD)
23:00Volendam - Almere City
23:00Helmond Sport - Eindhoven
23:00Málaga - Lugo
23:00ChievoVerona - Lecce
23:15Naxxar Lions - Mqabba
00:00Tondela - Vitoria Guimaraes
00:00Villa Santa Brigida - Guia
00:00San Fernando - Arucas
00:00Inter Playa del Carmen - Irapuato
00:00Portuguesa - Metropolitanos
00:15Club Bamin Real Potosí - Guabirá
00:30Liga Deportiva Universitaria de Quito - Olmedo
01:15Oeste Futebol Clube - América Futebol Clube Minas Gerais
01:15Operario Ferroviario - Paraná Clube
01:15Sampaio Corrêa Futebol Clube - Grêmio Esportivo Brasil
01:15Central Español - Racing Club de Montevideo
02:00Paysandu Sport Club - Botafogo da Paraíba
02:00Independiente Medellín - Deportivo Pereira
02:30Guairena - Club Sportivo San Lorenzo
03:00Waitakere United - Wellington
03:00Wellington Phoenix - Eastern Suburbs
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Confianca
04:00Millonarios Fútbol Club - Once Caldas
04:30Cuiabá Esporte Clube - Avaí Futebol Clube
07:00Kamatamare Sanuki - Gifu
08:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata
08:00Nagoya Grampus - Oita Trinita
08:00Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo
09:00Giravanz Kitakyushu - Fagiano Okayama
11:00Sagamihara - Gainare Tottori
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:00Vissel Kobe - Guangzhou Evergrande
13:00Sumqayit - Gabala
13:30Gaziantep - Yeni Malatyaspor
13:30Gaziantep FK - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Arsenal Tula - Zenit Saint Petersburg
14:00Dinamo Brest - Neman Grodno
14:00Dinamo Minsk - BATE Borisov
14:00Arda Kardzhali - Montana
14:00Racing de Santander - Barakaldo
14:00Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
14:00Académico de Viseu - Penafiel
14:00Chonburi - Port
14:00Rayong - Sukhothai
14:15U Craiova 1948 - Poli Timisoara
14:30Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
14:30Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
14:30Concordia Chiajna - Botoșani
14:30Sanmartin - Dunărea Călărași
14:30Farul Constanța - Academica Clinceni
14:30Viitorul Pandurii Targu - Argesul Pitesti
14:30Púchov - Poprad
14:30Komarno - Dubnica
14:30Košice - ŽP Šport Podbrezová
14:30Partizán Bardejov - Skalica
14:30Suphanburi - Ratchaburi
14:40Nieciecza - Tychy
14:55Cibalia - Hrvatski Dragovoljac
15:00Neftchi Baku - Zirə
15:00Skive - Fredericia
15:00Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytów
15:00Lech Poznań - Wigry Suwałki
15:00Pogon - Śląsk Wrocław
15:00Mačva Šabac - Inđija
15:00Oleksandriya - Rukh Vinnyky
15:00Karlsruher - Paderborn 07
15:00Jahn Regensburg - Würzburger Kickers
15:00Sandhausen - Erzgebirge
15:30Brighton & Hove Albion - Liverpool
15:30Reading - Bristol City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
15:30Vysočina Jihlava - Varnsdorf
15:30Ústí nad Labem - Fotbal Třinec
15:30Hradec Kralove - Prostějov
15:30Taborsko - Lisen
15:30Chrudim - Blansko
15:30Slavoj Vysehrad - Graffin Vlašim
15:30Viktoria Zizkov - Dukla Prague
15:30Opatija - Croatia Zmijavc
15:30Sesvete - Dugopolje
15:30Solin - Junak Sinj
15:30Morecambe - Solihull Moors
15:30Reading - Bristol City
16:00Elche - Cádiz
16:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
16:00Příbram - Mladá Boleslav
16:00İstanbulspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Elche - Cadiz (spor SMART HD)
16:00Yokohama F. Marinos - Shanghai Dongya
16:00Hansa Rostock - Bayern Munich
16:00Zwickau - Magdeburg
16:00Hallescher - Viktoria Köln
16:00SpVgg Unterhaching - Wehen Wiesbaden
16:001860 München - Turkgucu Ataspor
16:00Lübeck - Waldhof Mannheim
16:00Køge - Esbjerg
16:00Roda JC Kerkrade - Excelsior
16:00Gillingham - Exeter City
16:00Newport County - Salford City
16:00Port Vale - Leyton Orient
16:00Maccabi Petah Tikva - Ironi Sport Hadera
16:00Salibikhaet - Al-Shabab Ahmadi
16:00ViOn Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
16:00Ružomberok - Nitra
16:00MŠK Žilina - Pohronie
16:00Pisa 1909 - Cittadella
16:00Brescia Calcio - Frosinone Calcio
16:00Delfino Pescara 1936 - Pordenone Calcio
16:00Empoli - Vicenza Calcio
16:00Unione Venezia - Ascoli Calcio 1898
16:15Gornik Polkowice - 1925 Kalisz
16:15Mura 05 - Koper
16:30Khimki - Krasnodar
16:30Vorwarts Steyr - Juniors
16:30Wacker Innsbruck - Rapid Wien
16:30Magra - Chlef
16:30Olympique de Médéa - Saoura
16:30Connah's Quay - Barry Town
16:30Orlando Pirates - Baroka
16:30Galaxy - Lamontville Golden Arrows
16:45Várda - Budafoki MTE-Ujbuda
17:00Sassuolo Calcio - Internazionale Milano
17:00Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
17:00Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 3)
17:00Grenoble - Paris FC (beIN SPORTS HD 4)
17:00Grenoble Foot 38 - Paris
17:00Toulouse - Chamois Niortais
17:00Biskra - Skikda
17:00Varaždin - Istra 1961
17:00Degerfors - Sundsvall
17:00GAIS - Akropolis
17:00Halmstads - Örgryte
17:00Jönköpings Södra - Trelleborgs
17:00Östers - Ljungskile
17:00Umeå - Vasteras
17:00Vibonese Calcio - Ternana Calcio
17:00Pergolettese 1932 - Renate
17:00Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
17:00KFUM-Kameratene Oslo - Oygarden
17:00Tromsø - Ranheim Fotball
17:00Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
17:00Al-Wehdat - Maan
17:30Caernarfon Town - Haverfordwest County
17:30Flint Town United - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Aberystwyth Town
17:30Borussia Dortmund - Köln
17:30Augsburg - Freiburg
17:30Leipzig - Arminia Вielefeld
17:30Union Berlin - Eintracht Frankfurt
17:30Stuttgart - Bayern Munich
17:30Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:45Amorebieta - Real Unión
18:00Alger - Sétif
18:00Bradford City - Oldham Athletic
18:00Cheltenham Town - Crewe Alexandra
18:00Harrogate Town - Blackpool
18:00Plymouth Argyle - Lincoln City
18:00Portsmouth - King's Lynn Town
18:00Ipswich Town - Charlton Athletic
18:00Oxford United - Swindon Town
18:00Bolton Wanderers - Southend United
18:00Billericay Town - Hampton & Richmond Borough
18:00Chippenham Town - Concord Rangers
18:00Dulwich Hamlet - Maidstone United
18:00Eastbourne Borough - Albans
18:00Hungerford Town - Dartford
18:00Tonbridge Angels - Hemel Hempstead Town
18:00Chester - Gateshead
18:00Fylde - Boston United
18:00Gloucester City - Farsley Celtic
18:00Hereford - Kettering Town
18:00Kidderminster Harriers - Curzon Ashton
18:00Leamington - York City
18:00Southport - Alfreton Town
18:00Spennymoor Town - Bradford Park Avenue
18:00Telford United - Guiseley
18:00Altrincham - Maidenhead United
18:00Bromley - Wrexham
18:00Sutton United - Halifax Town
18:00Weymouth - Chesterfield
18:00Alloa Athletic - Heart of Midlothian
18:00Arbroath - Dunfermline Athletic
18:00Hibernian - Dundee
18:00Livingston - United
18:00Motherwell - Johnstone
18:00Airdrie United - Cove Rangers
18:00East Fife - Clyde
18:00Montrose - Partick Thistle
18:00Peterhead - Forfar Athletic
18:00Albion Rovers - Stirling Albion
18:00Manchester City - Burnley
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
18:00Brechin City - Stranraer
18:00Elgin City - Cowdenbeath
18:00Queen's Park - Stenhousemuir
18:00Numancia - Real Valladolid
18:00Osasuna - Izarra
18:00Deportivo Alavés B - Leioa
18:00Cliftonville - Portadown
18:00Coleraine - Larne
18:00Glenavon - Crusaders
18:00Glentoran Belfast United - Dungannon Swifts
18:00Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków
18:00Cova da Piedade - Feirense
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
18:00Slovácko - Opava
18:00Karviná - Fastav Zlín
18:00Sheffield W. - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
18:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
18:00Midtjylland - Fodbold
18:00Birmingham City - Millwall
18:00Blackburn Rovers - Barnsley
18:00Cardiff City - Luton Town
18:00Derby County - Wycombe Wanderers
18:00Huddersfield Town - Middlesbrough
18:00Norwich City - Coventry City
18:00Rotherham United - Bournemouth
18:00Sheffield Wednesday - Stoke City
18:00Watford - Preston North
18:00Sabadell - Fuenlabrada
18:00Monza Brianza 1912 - Reggina Calcio
18:00Viking - Start
18:15Valencia - Atletico Madrid
18:15Spartak Trnava - DAC 1904 Dunajská Streda
18:15Larissa - Atromitos
18:15Valencia - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:15Sint-Truidense - Waasland-Beveren
18:20Bnei Sakhnin - Ashdod
18:30Dordrecht - Ajax
18:30Fahaheel - Al-Arabi SC Kuwait
19:00Olympique de Marseille - Nantes
19:00Akhmat - Lokomotiv Moskova
19:00Rostov - Dynamo Moskova
19:00Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
19:00Annecy - Quevilly
19:00Mamelodi Sundowns - Stellenbosch
19:00Compostela - Pontevedra
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
19:00Deportivo Llacuabamba - Cusco
19:00Ceahlăul Piatra Neamț - Petrolul Ploiești
19:00Çaykur Rizespor - Galatasaray
19:00Pölten - Bull Salzburg
19:00Sturm Graz - Swarovski Tirol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Hartberg
19:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:05Gorica - Lokomotiva
19:15Maribor - Tabor Sežana
19:30Salamis Famagusta - APOEL
19:30Al-Hussein - Al-Faisaly Amman
19:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
20:00Benevento Calcio - Juventus
20:00Cholet - Red Star Saint-Ouen
20:00San Fernando - Algeciras
20:00Korona Kielce - CWKS Resovia Rzeszów
20:00Sokol Ostroda - Chojniczanka Chojnice
20:00Leixões - Oliveirense
20:00Benevento - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:00Brann - Aalesunds
20:15Rayo Vallecano - Cartagena
20:15Vaduz - Sion
20:15Mirren - Aberdeen
20:15Thun - Chiasso
20:30Borussia Monchengladbach - Schalke 04
20:30Everton - Leeds United
20:30Huesca - Sevilla
20:30Peterborough United - Chorley
20:30Warrenpoint Town - Linfield
20:30Dnipro-1 - Shakhtar Donetsk
20:30Aris - Olympiacos
20:30Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
20:30Huesca - Sevilla (spor SMART HD)
20:30Monchengladbach - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Everton - Leeds United (S SPORT HD)
20:30Cercle Brugge - Genk
20:45Emmen - Ajax
20:45FC Emmen - Ajax (tivibu SPOR 2 HD)
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
21:00Ajaccio - Chambly
21:00Auxerre - Valenciennes
21:00Clermont Foot - Nancy
21:00Sochaux-Montbéliard - Havre
21:00Rodez Aveyron Football - Avant de Guingamp
21:00Stade Malherbe Caen - Châteauroux
21:00Troyes - Amiens
21:00Dunkerque - Pau
21:00Santa Clara - Porto
21:10Radomiak Radom - Belchatow
21:15AmaZulu - Cape Town City
21:30Ferencvárosi - Budapest
21:45Dinamo București - Viitorul Constanța
22:00Haag - Heerenveen
22:00Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
22:30Mirandés - Castellon
22:30Servette - Luzern
22:45Royal Mouscron-Péruwelz - Club Brugge
22:45Atalanta - Hellas Verona
22:45Lierse Kempenzonen - Westerlo
22:45Imolese Calcio 1919 - Atletico Arezzo
22:45Atalanta - Verona (beIN SPORTS HD 3)
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00West Bromwich Albion - Sheffield United
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
23:00VVV-Venlo - Zwolle
23:00Santos - Sport Club do Recife
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
23:00WBA - Sheffield Utd (S SPORT HD)
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:30Atletico Grau - Alianza Universidad
23:30Carlos Stein - Universidad Técnica de Cajamarca
23:30Sporting Lisbon - Moreirense
23:30Sport Huancayo - Alianza Lima
23:30Sporting Cristal - Academia Deportiva Cantolao
01:00Bajai - São Paulo
01:30Deportivo Cali - Equidad
03:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
03:30Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético Banfield
04:00Club León - Puebla
04:00Club Atlético Nacional - América de Cali
04:00Auckland City - Hawke's Bay United
06:00Canterbury United - Hamilton Wanderers
06:06Club América - Guadalajara
07:00Fukushima United - Azul Claro Numazu
07:00Grulla Morioka - Kagoshima United
07:00Vanraure Hachinohe - Yokohama Sports and Culture Club
07:00Ryūkyū - Tokyo Verdy
08:00Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare
08:00Nagano Parceiro - Imabari
08:00Avispa Fukuoka - Omiya Ardija
08:00Ehime - Mito HollyHock
08:00United Ichihara Chiba - Júbilo Iwata
08:00Matsumoto Yamaga - Kyoto Sanga
08:00Zweigen Kanazawa - Tokushima Vortis
09:00Cerezo Osaka - Yokohama
09:00Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
09:00Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita
10:00Machida Zelvia - Thespakusatsu Gunma
10:00Tochigi - Renofa Yamaguchi
10:00Ventforet Kofu - Montedio Yamagata
11:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
12:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
12:30Austria Klagenfurt - Avusturya Lustenau
12:30Petržalka 1898 - ŠK Slovan II Bratislava
13:00Keshla - Sabah Bakü
13:00Sevilla FC - Ejido
13:00Prachuap - Trat
13:15Ripensia Timisoara - Astra Giurgiu
13:30Erzurumspor - Antalyaspor
13:30Club Portekizete - Laredo
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00FC - Tambov
14:15Vitesse - Fortuna Sittard
14:30Lazio - Udinese Calcio
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
15:00Nottingham Forest - Swansea City
15:00Lyon - Stade de Reims
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:30Heidenheim - Hamburger
15:30Hannover 96 - Holstein Kiel
15:30Nurnberg - Greuther Furth
15:30Mechelen - Beerschot Wilrijk
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
16:00Horsens - Vejle Boldklub
16:00Albacete Balompié - Tenerife
16:00Barcelona - Osasuna
16:00Alanyaspor - Konyaspor
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği
16:00Jablonec - Bohemians 1905 Prag
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:30Helsingborgs - Falkenbergs
16:30Östersunds - Göteborg
16:30Varbergs BoIS - Malmö
16:30Rubin Kazan - CSKA Moskova
16:30Groningen - Willem
16:30Feyenoord - Utrecht
16:30LASK Linz - Rheindorf Altach
16:30Wolfsberger - Ried
16:30Empoli - Brescia Calcio
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
17:00Reggiana 1919 - Cremonese
17:00Monaco - Nîmes Olympique
17:00Lorient - Montpellier
17:00Metz - Stade Brestois 29
17:00Lens - Angers
17:00Southampton - Manchester United
17:00Milan - Fiorentina
17:00Bologna 1909 - Krotone
17:00Raków Częstochowa - Warta Poznań
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:30Bayer 04 Leverkusen - Hertha
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
18:00Gent - Zulte Waregem
18:00SønderjyskE - Copenhagen
18:00Espanyol - Real Zaragoza
18:00Lausanne-Sport - Young Boys
18:00Lugano - Basel
18:00Zürich - Gallen
18:00Vicente - Ave
18:00Portimonense - Nacional da Madeira
18:00Teplice - Sparta Prague
18:15Getafe - Athletic Bilbao
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
18:45Heracles Almelo - Alkmaar
19:00Nice - Dijon
19:00Spartak Moskova - Rotor Volgograd
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş
19:00Rapid Wien - Austria Wien
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Häcken - Örebro
19:30Sirius Fotboll - Elfsborg
19:30Mjällby - Djurgårdens
19:30Chelsea - Tottenham Hotspur
19:30Legia Warsaw - Piast Gliwice
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
20:00Nordsjælland - Aarhus
20:00Bodø-Glimt - Rosenborg
20:00Kristiansund - Strømsgodset
20:00Mjøndalen - Stabæk Fotball
20:00Molde - Haugesund
20:00Sandefjord Fotball - Grenland
20:00Mainz 05 - Hoffenheim
20:00Cagliari Calcio - Spezia Calcio
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:15Anderlecht - Standard Liège
20:15Mallorca - Logroñés
20:15Ponferradina - Leganés
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Celta de Vigo - Granada
20:30Boavista Porto - Belenenses
20:30Slavia Prague - Zbrojovka Brno
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
22:00Vålerenga Fotball - Sarpsborg 08
22:00Eindhoven - Sparta Rotterdam
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:15Arsenal - Wolverhampton
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:45Kortrijk - Oostende
22:45Napoli - Roma
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Las Palmas - Sporting de Gijón
23:00Cosenza Calcio - Salernitana 1919
23:00Saint-Étienne - Lille
23:00Real Sociedad - Villarreal
23:00Orlando City Soccer Club - England Revolution
23:00Braga - Farense
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
04:00Columbus Crew - Nashville
18:00Adanaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük
19:30Sivasspor - Göztepe
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:30Leicester City - Fulham
20:30Torino - Sampdoria
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
21:00Brøndby - Lyngby Boldklub
21:00Fotboll - Kalmar
21:00Hammarby - Norrköping
22:00Marítimo - Benfica
22:30Bochum - Fortuna Düsseldorf
22:45Royal Antwerp - Oud-Heverlee Leuven
22:45Genoa - Parma
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Oviedo - Almería
23:00Virtus Entella - SPAL
23:00West Ham United - Aston Villa
23:00Real Betis - Eibar
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
00:00Vasco da Gama - Ceará Sporting Club
02:00Fluminense FutbolClub - Clube Atletico Bragantino
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
03:00Scarpette Rosse - HorsesCanlı
02:00Mississippi State Bulldogs - Liberty FlamesCanlı
01:00Saint Mary's Gaels - Northern Iowa PanthersCanlı
00:30Auburn Tigers - Joseph'sCanlı
03:00Coopenae UIA ARBA - Siquirres
03:00Tigers - Edwardsville Cougars
03:00Rhode Island Rams - Boston College
03:30South Dakota State Jackrabbits - Utah State
04:00North Texas Mean Green - Mississippi Valley State Delta Devils
04:30Clemson Tiger - Purdue Boilermakers
05:00Brigham Young Cougars - Orleans Privateers
05:30Villanova - Arizona State (S SPORT 2 HD)
05:30Arizona State Sun Devils - Villanova Wildcats
08:30Guangxi Weizhuang - Shaanxi Xinda
10:45Talk 'N Text Tropang Texters - Phoenix Fuel Masters
11:30Chongqing Lanling - Anhui Putian Xingfa
13:00Hindistan - Lübnan
13:30Barangay Ginebra San Miguel - Meralco Bolts
14:30Anhui Wenyi - Wuhan Dangdai
16:00Hollanda - İsveç
16:00Hollanda - İsveç (S SPORT 2 HD)
17:00Uralmash - Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk
17:30Çek Cumhuriyeti - Belçika
18:00Merkezefendi Belediyesi - Torku Konyaspor
18:10Brezilya - Panama
19:00Türkiye - Hırvatistan
20:00Fransa - Büyük Britanya
20:00Yunanistan - Letonya
20:00Yunanistan - Letonya (S SPORT 2 HD)
20:30Litvanya - Danimarka
20:45Fenerbahçe Beko - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
20:45Fenerbahçe - Valencia
21:10Venezuela - Kolombiya
22:00Panathinaikos - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
22:00Panathinaikos - Bayern Munich
22:00Worcester Wolves - Plymouth Raiders
22:30Manchester Giants - Glasgow Rocks
22:45Asvel Villeurbanne - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Barcelona Bàsquet
23:00Almanya - Karadağ
23:00Bosna-Hersek - Bulgaristan
00:10Uruguay - Paraguay
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
02:38Pavel Filin - Zhan SkindzerCanlı
02:20Ruslan Vetrov - Yuran NalbandyanCanlı
02:18Rail Ibragimov - DaniilCanlı
02:12Dinara Enaleeva - Anna LytnevaCanlı
01:32Ivan Dorofeev - Artem BobrovCanlı
11:00Adrian Andreev - Timo Stodder
11:00Jiri Lehecka - Lucas Gerch
11:00Andreea Amalia Rosca - Ioana Loredana Rosca
11:00Silvia Ambrosio - Darja Vidmanova
11:00Miedler/Oberleitner - Thanos/Tsitsipas
11:00Luis Patino - Daniel Michalski
11:00Niels Visker - Juan Bautista Otegui
11:00Jessie Aney - Ksenia Laskutova
11:00Lexie Stevens - Barbora Matusova
11:00Zhibek Kulambayeva - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
11:00Adrian Oetzbach - Tomas Lipovsek Puches
11:00Daniele Capecchi - Titouan Droguet
11:00Eliakim Coulibaly - Kenneth Raisma
11:00Luca Giacomini - Pierre Delage
11:00Matias Franco Descotte - Luca Potenza
11:00Mats Rosenkranz - Clement Deleersnyder
11:00Mirko Martinez - Ergi Kirkin
11:00Skander Mansouri - Alibek Kachmazov
11:00Ghorbel/Ouakaa - Bittoun Kouzmine/Kirkin
12:00Artem Dubrivnyy - Zizou Bergs
12:30Mateus Alves - Henry Patten
12:30Ryan Peniston - Gijs Brouwer
12:30Ayumi Koshiishi - Sapfo Sakellaridi
12:30Georgia Andreea Craciun - Verena Meliss
12:30Carole Monnet - Ines Ibbou
12:30Evtimova - Aubane Droguet
12:30Nefisa Berberovic - Yuliya Hatouka
12:30Shalimar Talbi - Manon Arcangioli
12:30Zukas/Roveri Sidney - Raisma/Tamm
13:00Marta Custic - Andrea Lazaro Garcia
13:00Oksana Selekhmeteva - Katharina Gerlach
13:00Suzan Lamens - Anastasia Zarytska
13:30Marek Gengel - Peter Fajta
14:00Stodder/Strombachs - Kodat/Paroulek
14:00Emiliano Maggioli - Sidane Pontjodikromo
14:00Avanesyan/Kubareva - Murta/Stevens
14:00Sureshkumar/Chandrashekar - Nikles/Sanchez Jover