logo
beIN SPORTS HABER HD
Retrobet TV ile Canlı maç izle
23:00FC Volendam - Almere City |N|Canlı
23:00Chievo Verona - Lecce |N|Canlı
23:00Valladolid - Levante |N|Canlı
23:00Málaga - Lugo |N|Canlı
23:00Helmond Sport - Jong PSV Eindho |N|Canlı
23:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
23:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)Canlı
23:00Valladolid - Levante (spor SMART HD)Canlı
23:00Strasbourg - Rennes |N|Canlı
22:55Tranmere Rovers - Brackley Town |N|Canlı
22:45AS Eupen - Sporting de Cha |N|Canlı
22:45Brentford - QPR (beIN SPORTS HD 2)Canlı
22:45KAS Eupen - Charleroi (tivibu SPOR 2 HD)Canlı
22:30VfL Wolfsburg - Werder Bremen |N|Canlı
22:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin |N|Canlı
22:30Wolfsburg - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)Canlı
22:00SK Deinze - Club Brugge U23 |N|Canlı
22:00Paços Ferreira - Famalicão |N|Canlı
22:00FC Twente - RKC Waalwijk |N|Canlı
22:00Palmas - Villa NovaCanlı
22:00Always Ready - Nacional Potosí |N|Canlı
22:00Club Real Santa - Club Aurora |N|Canlı
21:45Always Ready - Nacional PotosíCanlı
21:00Kolding - VendsysselCanlı
00:00Bein 1 - HD |N|
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
23:00Strasbourg - Stade Rennais
23:00Volendam - Almere City
23:00Helmond Sport - Eindhoven
23:00Crystal Palace - Newcastle United
23:00Real Valladolid - Levante
23:00Strasbourg - Stade Rennais
23:00Málaga - Lugo
23:00ChievoVerona - Lecce
23:10Club Almagro - Gimnasia y Esgrima de Jujuy
23:15Naxxar Lions - Mqabba
00:00Villa Santa Brigida - Guia
00:00San Fernando - Arucas
00:00Inter Playa del Carmen - Irapuato
00:00Portuguesa - Metropolitanos
00:00Tondela - Vitoria Guimaraes
00:15Club Bamin Real Potosí - Guabirá
00:30Liga Deportiva Universitaria de Quito - Olmedo
01:15Central Español - Racing Club de Montevideo
01:15Oeste Futebol Clube - América Futebol Clube Minas Gerais
01:15Operario Ferroviario - Paraná Clube
01:15Sampaio Corrêa Futebol Clube - Grêmio Esportivo Brasil
02:00Paysandu Sport Club - Botafogo da Paraíba
02:00Independiente Medellín - Deportivo Pereira
02:30Guairena - Club Sportivo San Lorenzo
03:00Oriente Petrolero - Club Bolívar
03:00Mushuc Runa Sporting Club - Club Sport Emelec
03:00Gran Valencia - Aragua
03:00Waitakere United - Wellington
03:00Wellington Phoenix - Eastern Suburbs
03:30Orlando Rovers - Inter Orlando
03:30Villa Española - Tacuarembó
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Confianca
04:00Bua - Savusavu
04:00Millonarios Fútbol Club - Once Caldas
04:30Cuiabá Esporte Clube - Avaí Futebol Clube
06:00Rewa - Nadi
07:00Kamatamare Sanuki - Gifu
08:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata
08:00Nagoya Grampus - Oita Trinita
08:00Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo
09:00Giravanz Kitakyushu - Fagiano Okayama
09:30Wuhan Zall - Taizhou Yuanda
10:00Southern District - Hong Kong Rangers
11:00Sagamihara - Gainare Tottori
11:45Kabin United - Marines Eureka
11:45KohKwang - Bankhai United
11:45Muangkan United - Pathumthani Üniversitesi
11:45Rayong United - Chachoengsao
11:45Samut Prakan Customs United - Grakcu Sai Mai United
11:45Thawi Watthana Samut Sakhon - Bang Pa-in Ayutthaya
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
12:00Hin City - Samut Songkhram
12:00Krabi FutbolClub - Songkla
12:00Siam - Force Welfare Department
12:00Ubon Kruanapat - Sakon Nakhon
12:30Queensland Lions - Brisbane Olympic United
12:30Resources Capital - Pegasus
12:30Balestier Khalsa - Geylang International
12:30Hougang United - Tanjong Pagar United
13:00Arhavispor - Şile Yıldızspor
13:00Çankaya - Manisaspor
13:00Çarşambaspor - İçel İdman Yurdu
13:00Çatalca Spor - Yeni Altındağ Belediyespor
13:00Elazig Karakocan - İsparta DavrazSpor
13:00Kemerspor 2003 - Diyarbakırspor
13:00Somaspor - Batman Petrolspor
13:00Vissel Kobe - Guangzhou Evergrande
13:00Sumqayit - Gabala
13:00Sanmartin - Dunărea Călărași
13:30Ümraniyespor - Menemen Belediyespor
13:30Gaziantep - Yeni Malatyaspor
13:30Lori - Ararat - Ermenistan
13:30Juventud Torremolinos - Melilla
13:30Gaziantep FK - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Arsenal Tula - Zenit Saint Petersburg
14:00Belshina Bobruisk - Rukh Brest
14:00Dinamo Brest - Neman Grodno
14:00Dinamo Minsk - BATE Borisov
14:00Slavia-Mozyr - Energetik-BGU
14:00Slutsk - Smolevichi
14:00Vitebsk - Torpedo-BelAZ
14:00Isloch - Gorodeya
14:00Shakhtyor Soligorsk - Minsk
14:00Arda Kardzhali - Montana
14:00Narva Trans - Legion Tallinna
14:00Tallinna Kalev - Kuressaare
14:00Union Viera - Gran Tarajal
14:00Hang - Chun Ka I
14:00Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
14:00Starogard Gdanski - Pomorzanin Torun
14:00Radomsko - Broń Radom
14:00Académico de Viseu - Penafiel
14:00Caldas da Rainha - 1º de Dezembro
14:00Vitoria Guimarães - Tirsense
14:00Mbeya City - Mtibwa Sugar
14:00Lamphun Warrior - Kamphaeng Phet
14:00Kasetsart Üniversitesi - Chai
14:00Nong Bua Pitchaya - Khon Kaen United
14:00Chonburi - Port
14:00Rayong - Sukhothai
14:15U Craiova 1948 - Poli Timisoara
14:30Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
14:30Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
14:30Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów Łódzki
14:30Concordia Chiajna - Botoșani
14:30Farul Constanța - Academica Clinceni
14:30Viitorul Pandurii Targu - Argesul Pitesti
14:30Púchov - Poprad
14:30Komarno - Dubnica
14:30Košice - ŽP Šport Podbrezová
14:30Partizán Bardejov - Skalica
14:30Muangnont Bankunmae - Nonthaburi United
14:30Suphanburi - Ratchaburi
14:35Beijing Guoan - Chengdu Better City
14:40Nieciecza - Tychy
14:55Cibalia - Hrvatski Dragovoljac
15:00Neftchi Baku - Zirə
15:00Sloboda Tuzla - HŠK Zrinjski Mostar
15:00Olimpic Sarajevo - Tuzla City
15:00Skive - Fredericia
15:00Vukovar '91 - Belisce
15:00Oriolik Oriovac - Dakovo
15:00Leopards - Tusker
15:00Bandari - Sofapaka
15:00Vardar - Academy Pandev
15:00Kadino - Vardari Forino
15:00Ohrid - Velazerimi 77
15:00Pobeda Prilep - Kozuv Gevgelija
15:00Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytów
15:00Lech Poznań - Wigry Suwałki
15:00Pogon - Śląsk Wrocław
15:00Kutno - MLKS Znicz Biala Piska
15:00Piast Żmigród - Miedz Legnica
15:00Polonia Bytom - Stal Brzeg
15:00Polonia-Stal - Foto-Higiena
15:00Record Bielsko-Biala - Polonia Nysa
15:00Ślęza Wrocław - Gwarek
15:00Unia Skierniewice - Legia Warsaw
15:00Warta Gorzow - Goczalkowice-Zdroj
15:00Buducnost Dobanovci - Zarkovo
15:00Dubocica - radnicki Pirot
15:00Jagodina - Radnički 1923
15:00Loznica - Dinamo Vranje
15:00Zeleznicar Pancevo - Kabel Novi
15:00Mačva Šabac - Inđija
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Harjaleh
15:00Al-Sahel Tartus - Jableh
15:00Al-Talia - Al-Karamah
15:00Al-Wathba - Al-Ittihad SC Aleppo
15:00Hurriya - Al-Shorta Damascus
15:00Chiangmai - Sisaket
15:00KhonKaen - Ayutthaya United
15:00Ranong - Customs United
15:00Oleksandriya - Rukh Vinnyky
15:00Karlsruher - Paderborn 07
15:00Jahn Regensburg - Würzburger Kickers
15:00Sandhausen - Erzgebirge
15:30Morecambe - Solihull Moors
15:30Reading - Bristol City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
15:30Vysočina Jihlava - Varnsdorf
15:30Ústí nad Labem - Fotbal Třinec
15:30Hradec Kralove - Prostějov
15:30Taborsko - Lisen
15:30Chrudim - Blansko
15:30Slavoj Vysehrad - Graffin Vlašim
15:30Viktoria Zizkov - Dukla Prague
15:30Opatija - Croatia Zmijavc
15:30Sesvete - Dugopolje
15:30Solin - Junak Sinj
15:30HASK Zagreb - Gaj Mace
15:30Spansko - Trnje
15:30Vodice - GOSK Dubrovnik
15:30Vrbovec - Jarun
15:30Zagora Unešić - OSK Otok
15:30Bullets - Blue Eagles
15:30Ekwendeni Hammers - Kamuzu Barracks
15:30Karonga United - Chitipa United
15:30MAFCO - Lions
15:30Zarqa - Tanta
15:30Baladiyet El Mahallah - Bani Ebeid
15:30Reading - Bristol City
15:30Brighton & Hove Albion - Liverpool
15:40Al-Dhaid Sharjah - Taawon
16:00Gillingham - Exeter City
16:00Newport County - Salford City
16:00Akhisar Belediyespor - Ankaraspor A.Ş.
16:00İstanbulspor - Giresunspor
16:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
16:00İstanbulspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Příbram - Mladá Boleslav
16:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Elche - Cadiz (spor SMART HD)
16:00Yokohama F. Marinos - Shanghai Dongya
16:00Hansa Rostock - Bayern Munich
16:00Zwickau - Magdeburg
16:00Hallescher - Viktoria Köln
16:00SpVgg Unterhaching - Wehen Wiesbaden
16:001860 München - Turkgucu Ataspor
16:00Pisa 1909 - Cittadella
16:00Lübeck - Waldhof Mannheim
16:00Brescia Calcio - Frosinone Calcio
16:00Partizani Tirana - Korabi Peshkopi
16:00Delfino Pescara 1936 - Pordenone Calcio
16:00Armée Patriotique Rwandaise - Mahia
16:00Empoli - Vicenza Calcio
16:00Køge - Esbjerg
16:00Unione Venezia - Ascoli Calcio 1898
16:00Roda JC Kerkrade - Excelsior
16:00Port Vale - Leyton Orient
16:00Maccabi Petah Tikva - Ironi Sport Hadera
16:00Eskilsminne - Torns
16:00Lunds - Lindome
16:00Qviding - Oskarshamns
16:00Salibikhaet - Al-Shabab Ahmadi
16:00George's - Fgura United
16:00Birkirkara - Gudja United
16:00Hibernians - Sirens
16:00ViOn Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
16:00Ružomberok - Nitra
16:00MŠK Žilina - Pohronie
16:00Dodoma - Ihefu
16:00Young Africans - Ruvu Stars
16:00Centro Atlético Fénix - Deportivo Maldonado
16:00Lusaka Dynamos - Zanaco
16:00Nkwazi - Prison Leopards
16:00Young Green Eagles - Kabwe Warriors
16:00Elche - Cádiz
16:15Gornik Polkowice - 1925 Kalisz
16:15Mura 05 - Koper
16:30Khimki - Krasnodar
16:30Vorwarts Steyr - Juniors
16:30Wacker Innsbruck - Rapid Wien
16:30Costa - Platinum
16:30Magra - Chlef
16:30Olympique de Médéa - Saoura
16:30Connah's Quay - Barry Town
16:30Orlando Pirates - Baroka
16:30Galaxy - Lamontville Golden Arrows
16:45Várda - Budafoki MTE-Ujbuda
17:00Sassuolo Calcio - Internazionale Milano
17:00Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
17:00Grenoble - Paris FC (beIN SPORTS HD 4)
17:00Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 3)
17:00Grenoble Foot 38 - Paris
17:00Toulouse - Chamois Niortais
17:00Velež Mostar - Sarajevo
17:00Buffles du Borgou - Alger
17:00Bamenda - Kaizer Chiefs
17:00Biskra - Skikda
17:00Bengaluru - Hyderabad
17:00Varaždin - Istra 1961
17:00Degerfors - Sundsvall
17:00GAIS - Akropolis
17:00Halmstads - Örgryte
17:00Jönköpings Södra - Trelleborgs
17:00Östers - Ljungskile
17:00Umeå - Vasteras
17:00Vibonese Calcio - Ternana Calcio
17:00Pergolettese 1932 - Renate
17:00Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
17:00Tromsø - Ranheim Fotball
17:00Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
17:00Bałtyk Gdynia - Swit Skolwin
17:00Al-Wehdat - Maan
17:30Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Borussia Dortmund - Köln
17:30Augsburg - Freiburg
17:30Leipzig - Arminia Вielefeld
17:30Union Berlin - Eintracht Frankfurt
17:30Stuttgart - Bayern Munich
17:30Caernarfon Town - Haverfordwest County
17:30Flint Town United - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Aberystwyth Town
17:45Amorebieta - Real Unión
18:00Sutton United - Halifax Town
18:00Weymouth - Chesterfield
18:00Alloa Athletic - Heart of Midlothian
18:00Bradford City - Oldham Athletic
18:00Arbroath - Dunfermline Athletic
18:00Cheltenham Town - Crewe Alexandra
18:00Hibernian - Dundee
18:00Harrogate Town - Blackpool
18:00Livingston - United
18:00Plymouth Argyle - Lincoln City
18:00Motherwell - Johnstone
18:00Portsmouth - King's Lynn Town
18:00Airdrie United - Cove Rangers
18:00East Fife - Clyde
18:00Montrose - Partick Thistle
18:00Peterhead - Forfar Athletic
18:00Albion Rovers - Stirling Albion
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
18:00Brechin City - Stranraer
18:00Elgin City - Cowdenbeath
18:00Queen's Park - Stenhousemuir
18:00Nairn County - Clachnacuddin
18:00Bonnyrigg Rose - East Kilbride
18:00Numancia - Real Valladolid
18:00Osasuna - Izarra
18:00Deportivo Alavés B - Leioa
18:00Alcúdia - Santa Catalina Atletico
18:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Astorga
18:00Santa Marta - Cristo Atletico
18:00Cliftonville - Portadown
18:00Coleraine - Larne
18:00Glenavon - Crusaders
18:00Glentoran Belfast United - Dungannon Swifts
18:00Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków
18:00Cova da Piedade - Feirense
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
18:00Slovácko - Opava
18:00Karviná - Fastav Zlín
18:00Sheffield W. - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
18:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
18:00Midtjylland - Fodbold
18:00Birmingham City - Millwall
18:00Blackburn Rovers - Barnsley
18:00Cardiff City - Luton Town
18:00Derby County - Wycombe Wanderers
18:00Huddersfield Town - Middlesbrough
18:00Norwich City - Coventry City
18:00Rotherham United - Bournemouth
18:00Sheffield Wednesday - Stoke City
18:00Watford - Preston North
18:00Sabadell - Fuenlabrada
18:00Monza Brianza 1912 - Reggina Calcio
18:00Viking - Start
18:00Manchester City - Burnley
18:00Alger - Sétif
18:00Liberty Professionals - Eleven Wonders
18:00Ipswich Town - Charlton Athletic
18:00Oxford United - Swindon Town
18:00Bolton Wanderers - Southend United
18:00Billericay Town - Hampton & Richmond Borough
18:00Chippenham Town - Concord Rangers
18:00Dulwich Hamlet - Maidstone United
18:00Eastbourne Borough - Albans
18:00Hungerford Town - Dartford
18:00Tonbridge Angels - Hemel Hempstead Town
18:00Chester - Gateshead
18:00Fylde - Boston United
18:00Gloucester City - Farsley Celtic
18:00Hereford - Kettering Town
18:00Kidderminster Harriers - Curzon Ashton
18:00Leamington - York City
18:00Southport - Alfreton Town
18:00Spennymoor Town - Bradford Park Avenue
18:00Telford United - Guiseley
18:00Altrincham - Maidenhead United
18:00Bromley - Wrexham
18:15Manacor - Sóller
18:15Spartak Trnava - DAC 1904 Dunajská Streda
18:15Larissa - Atromitos
18:15Valencia - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:15Sint-Truidense - Waasland-Beveren
18:15Valencia - Atletico Madrid
18:20Bnei Sakhnin - Ashdod
18:30Dordrecht - Ajax
18:30Sant Jordi - Binissalem
18:30Agoncillo - Comillas
18:30Novelda - Hercules
18:30Fahaheel - Al-Arabi SC Kuwait
19:00Akhmat - Lokomotiv Moskova
19:00Rostov - Dynamo Moskova
19:00Borac Banja Luka - Široki Brijeg
19:00Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
19:00Douanes Ouagadougou - Étoile Filante
19:00Altay - Bursaspor
19:00Vipers - Al-Hilal Club
19:00Compostela - Pontevedra
19:00Tenerife Sur Ibarra - Mensajero
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
19:00Ceahlăul Piatra Neamț - Petrolul Ploiești
19:00Çaykur Rizespor - Galatasaray
19:00Pölten - Bull Salzburg
19:00Sturm Graz - Swarovski Tirol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Hartberg
19:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:00Olympique de Marseille - Nantes
19:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
20:00Benevento Calcio - Juventus
20:00Benevento - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:00Brann - Aalesunds
20:15Rayo Vallecano - Cartagena
20:15Vaduz - Sion
20:30Peterborough United - Chorley
20:30Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
20:30Monchengladbach - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Everton - Leeds United (S SPORT HD)
20:30Huesca - Sevilla (spor SMART HD)
20:30Cercle Brugge - Genk
20:30Everton - Leeds United
20:30Borussia Monchengladbach - Schalke 04
20:30Huesca - Sevilla
20:45Emmen - Ajax
20:45FC Emmen - Ajax (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Santa Clara - Porto
21:00Ajaccio - Chambly
21:00Auxerre - Valenciennes
21:00Clermont Foot - Nancy
21:00Sochaux-Montbéliard - Havre
21:00Rodez Aveyron Football - Avant de Guingamp
21:00Stade Malherbe Caen - Châteauroux
21:00Troyes - Amiens
21:00Dunkerque - Pau
22:00Haag - Heerenveen
22:00Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
22:30Mirandés - Castellon
22:30Servette - Luzern
22:45Atalanta - Hellas Verona
22:45Atalanta - Verona (beIN SPORTS HD 3)
22:45Royal Mouscron-Péruwelz - Club Brugge
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00West Bromwich Albion - Sheffield United
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
23:00VVV-Venlo - Zwolle
23:00Santos - Sport Club do Recife
23:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Clube Atlético Paranaense
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
23:00WBA - Sheffield Utd (S SPORT HD)
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:30Sporting Lisbon - Moreirense
01:00Bajai - São Paulo
03:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
04:00Club León - Puebla
06:06Club América - Guadalajara
08:00Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare
09:00Cerezo Osaka - Yokohama
09:00Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
11:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
12:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Tekstilshchik Ivanovo
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor
13:30Erzurumspor - Antalyaspor
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00FC - Tambov
14:00Krasnodar - Akron Tolyatti
14:00Spartak Moskova - İrtiş Omsk
14:00Orenburg - Krylia Sovetov
14:00Veles Moskova - Shinnik Yaroslavl
14:15Vitesse - Fortuna Sittard
14:30Lazio - Udinese Calcio
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
15:00Lyon - Stade de Reims
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:00Nottingham Forest - Swansea City
15:00Alania Vladikavkaz - Nizhniy Novgorod
15:00Chertanovo Moskova - Neftekhimik Nizhnekamsk
15:00Volgar Astrakhan - Chaika Peschanokopskoye
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Heidenheim - Hamburger
15:30Hannover 96 - Holstein Kiel
15:30Nurnberg - Greuther Furth
15:30Mechelen - Beerschot Wilrijk
16:00Barcelona - Osasuna
16:00Eskişehirspor - Altınordu
16:00Alanyaspor - Konyaspor
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği
16:00Jablonec - Bohemians 1905 Prag
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:00Horsens - Vejle Boldklub
16:00Albacete Balompié - Tenerife
16:00Dynamo Bryansk - Tom Tomsk
16:00Fakel Voronezh - SKA-Khabarovsk
16:30Rubin Kazan - CSKA Moskova
16:30Groningen - Willem
16:30Feyenoord - Utrecht
16:30LASK Linz - Rheindorf Altach
16:30Wolfsberger - Ried
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
16:30Helsingborgs - Falkenbergs
16:30Östersunds - Göteborg
16:30Varbergs BoIS - Malmö
17:00Monaco - Nîmes Olympique
17:00Lorient - Montpellier
17:00Metz - Stade Brestois 29
17:00Lens - Angers
17:00Southampton - Manchester United
17:00Milan - Fiorentina
17:00Bologna 1909 - Krotone
17:00Raków Częstochowa - Warta Poznań
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:00Reggiana 1919 - Cremonese
17:30Bayer 04 Leverkusen - Hertha
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
18:00Vicente - Ave
18:00Portimonense - Nacional da Madeira
18:00Teplice - Sparta Prague
18:00Espanyol - Real Zaragoza
18:00Gent - Zulte Waregem
18:00SønderjyskE - Copenhagen
18:00Lausanne-Sport - Young Boys
18:00Lugano - Basel
18:00Zürich - Gallen
18:00Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskova
18:15Getafe - Athletic Bilbao
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
18:45Heracles Almelo - Alkmaar
19:00Nice - Dijon
19:00Spartak Moskova - Rotor Volgograd
19:00Samsunspor - Tuzlaspor
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş
19:00Rapid Wien - Austria Wien
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Chelsea - Tottenham Hotspur
19:30Legia Warsaw - Piast Gliwice
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
19:30Häcken - Örebro
19:30Sirius Fotboll - Elfsborg
19:30Mjällby - Djurgårdens
20:00Mainz 05 - Hoffenheim
20:00Cagliari Calcio - Spezia Calcio
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Nordsjælland - Aarhus
20:00Bodø-Glimt - Rosenborg
20:00Kristiansund - Strømsgodset
20:00Mjøndalen - Stabæk Fotball
20:00Molde - Haugesund
20:00Sandefjord Fotball - Grenland
20:15Anderlecht - Standard Liège
20:15Mallorca - Logroñés
20:15Ponferradina - Leganés
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Celta de Vigo - Granada
20:30Boavista Porto - Belenenses
20:30Slavia Prague - Zbrojovka Brno
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
21:00Club Universidad Nacional - Pachuca
22:00Vålerenga Fotball - Sarpsborg 08
22:00Eindhoven - Sparta Rotterdam
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:15Arsenal - Wolverhampton
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:45Kortrijk - Oostende
22:45Napoli - Roma
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Las Palmas - Sporting de Gijón
23:00Cosenza Calcio - Salernitana 1919
23:00Saint-Étienne - Lille
23:00Real Sociedad - Villarreal
23:00Orlando City Soccer Club - England Revolution
23:00Braga - Farense
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Goiás Esporte Clube
03:30Cruz Azul - Tigres de la UANL
04:00Columbus Crew - Nashville
12:00Şahter Karağandı - Tobol Kostanay
12:00Taraz - Kayrat
12:00Jetısu - Kaspiy
12:00Kızıljar - Astana
12:00Okjetpes - Ordabası
18:00Adanaspor - Boluspor
18:00Adanaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük
19:30Sivasspor - Göztepe
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:30Leicester City - Fulham
20:30Torino - Sampdoria
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
21:00Brøndby - Lyngby Boldklub
21:00Fotboll - Kalmar
21:00Hammarby - Norrköping
22:00Marítimo - Benfica
22:30Bochum - Fortuna Düsseldorf
22:45Royal Antwerp - Oud-Heverlee Leuven
22:45Genoa - Parma
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Oviedo - Almería
23:00Virtus Entella - SPAL
23:00West Ham United - Aston Villa
23:00Real Betis - Eibar
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
00:00Vasco da Gama - Ceará Sporting Club
02:00Fluminense FutbolClub - Clube Atletico Bragantino
13:00Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
20:55Lokomotiv Moskova - Bull Salzburg
20:55Shakhtar Donetsk - Real Madrid
22:45Bournemouth - Preston North
22:45Birmingham City - Barnsley
22:45Cardiff City - Huddersfield Town
22:45Derby County - Coventry City
22:45Queens Park Rangers - Bristol City
22:45Rotherham United - Brentford
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:00Germany - Montenegro |N|Canlı
23:00Bosnia & Herzeg - Bulgaria |N|Canlı
22:55Kaliningrad - VladivostokCanlı
22:55Sonics - KingsCanlı
22:50Cavs - HornetsCanlı
22:45Asvel Lyon-Vill - FC Barcelona |N|Canlı
22:45Asvel Villeurbanne - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
22:40Asian Tigers - Australian SpidersCanlı
22:30Manchester Gian - Glasgow Rocks |N|Canlı
22:00Panathinaikos - FC Bayern Münch |N|Canlı
22:00Worcester Wolve - Plymouth Raider |N|Canlı
22:00Panathinaikos - Bayern MunichCanlı
22:00Panathinaikos - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)Canlı
21:30Morocco - Cape Verde |N|Canlı
21:15Western Kentucky Hilltoppers - Batı VirginiaCanlı
21:00Senegal - AngolaCanlı
21:00Illinois Fighting Illini - Ohio BobcatsCanlı
23:00Bradley Braves - Oakland Golden Grizzlies
23:00Houston Cougars - Boise State Broncos
23:00Maryland Terrapins - Navy Midshipmen
23:00Pepperdine Waves - UCLA Bruins
23:00Syracuse Orange - Bryant Bulldogs
23:00Almanya - Karadağ
23:00Bosna-Hersek - Bulgaristan
23:30Salesianos - Estoril
23:30Anadia - Conimbricense
23:30Asheville Bulldogs - Wilmington Seahawks
00:00Salle Explorers - Saint Peter's Peacocks
00:00Louisville Cardinals - Seton Hall Pirates
00:00Northern Iowa Panthers - Utah State
00:00Santa Clara Broncos - Davis Aggies
00:10Uruguay - Paraguay
00:30Academico - GRIB Escondnovoengenho
01:00Indios de Mayagüez - Cariduros Fajardo
01:00Arizona Wildcats - Grambling State Tigers
01:00Iowa Hawkeyes - Southern Jaguars
01:30Kuzey Carolina State Wolfpack - Kuzey Florida Ospreys
02:00Richmond Spiders - Morehead State Eagles
02:15Urunday Universitario - Club Trouville
02:30Saint Mary's Gaels - South Dakota State Jackrabbits
03:00Arkansas-Little Rock Trojans - Greensboro Spartans
03:00Idaho State Bengals - Nicholls State Colonels
03:00Marquette Golden Eagles - Eastern Illinois Panthers
03:00Rutgers Scarlet Knights - Fairleigh Dickinson Knights
03:00San Diego State Aztecs - Irvine Anteaters
03:00Vanderbilt Commodores - Valparaiso Crusaders
03:00Wake Forest Demon Deacons - Longwood Lancers
03:10Arjantin - Şili
03:30Louisiana Tech Bulldogs - Texas Arlington Mavericks
04:00Indigenas Matagalpa - Unan de Leon
04:00Mets de Guaynabo - Brujos de Guayama
04:00Connecticut Huskies - Hartford Hawks
04:00Georgia Tech Yellow Jackets - Mercer Bears
04:30Kansas State Wildcats - Colorado Buffaloes
04:30Atletico Aguada - Nacional Montevideo
05:00Memphis Tigers - Virginia Commonwealth Rams
05:00Wisconsin Badgers - Arkansas-Pine Bluff Golden Lions
06:00Pacific Tigers - Fresno State Bulldogs
15:00Yalova Spor - Manisa Belediye
16:00Nidaros Jets Trondheim - Tromsø Storm
16:00Sigortam.Net - Bornova Belediyesi
16:30Gemlikspor - Kocaeli BŞB Kağıtspor
17:00İtalya - Kuzey Makedonya Cumhuriyeti
17:30İsviçre - Sırbistan
18:00Centrum Tigers Oslo - Asker Aliens
18:00Khimki-Podmoskovie - Moskova
18:00Beyaz Rusya - Kıbrıs
18:00İzlanda - Kosova
18:30Romanya - Polonya
19:00Frøya Basket - Fyllingen
19:10Avusturya - Macaristan
20:30Finlandiya - Gürcistan
21:00Arnavutluk - Portekiz
21:00Lüksemburg - Slovakya
21:30Estonya - Rusya
21:30İsrail - İspanya
22:10Slovenya - Ukrayna
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Panathinaikos
22:45Olimpia Milano - Alba Berlin
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)