logo
Star TV HD
Retrobet TV ile Canlı maç izle
00:30Kings Minsk - Energetik MinskCanlı
00:00Real Sociedad Tocoa - Platense Puerto CortesCanlı
00:00Ajax - Midtjylland - Champs. League |N|Canlı
00:00Atl. Madrid - Lok. Moscow - Champs. League |N|Canlı
00:00Bayern - Salzburg - Champs. League |N|Canlı
00:00Inter - Real Madrid - Champs. League |N|Canlı
00:00Liverpool - Atalanta - Champs. League |N|Canlı
00:00Marsilya - FC Porto - Champs. League |N|Canlı
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|Canlı
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|Canlı
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|Canlı
00:00Colo Colo - Curicó Unido |N|Canlı
23:30Cartagena - MallorcaCanlı
23:30FC Cartagena - Mallorca |N|Canlı
23:30Fuenlabrada - Ponferradina |N|Canlı
23:15Swieqi United - MarsaCanlı
23:00Real Santander - Deportivo PastoCanlı
23:00Ajax - Midtjylland (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
23:00Atletico Madrid - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 4)Canlı
23:00Bayern Münih - Salzburg (beIN SPORTS HD 3)Canlı
23:00Inter - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)Canlı
23:00Liverpool - Atalanta (beIN SPORTS HD 2)Canlı
23:00Marsilya - Porto (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
22:45Ajax - MidtjyllandCanlı
22:45Atletico Madrid - Lokomotiv MoskovaCanlı
22:45Liverpool - AtalantaCanlı
22:30Bristol City - WatfordCanlı
22:30Swansea City - Sheffield WednesdayCanlı
22:15Sligo Rovers - Derry CityCanlı
01:00Alianza San Salvador - Luis Ángel Firpo
01:00Seaqaqa - Bua
01:00Clube Náutico Capibaribe - Vitoria Salvador
01:15Delfin Sc - Palmeiras (S SPORT HD)
01:15Delfin - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:15Independiente del Valle - Club Nacional Montevideo
01:15Club Bolívar - Club Atlético Lanús
01:15Ceará Sporting Club - São Paulo
02:00Lobos UPNFM - Marathón
02:00Atlético Huila - Llaneros Fútbol Club
02:00Atletico Morelia - Venados
03:00Nadi - Navua
03:00Independiente de La Chorrera - Club Deportivo Plaza Amador
03:00Yaracuyanos - Trujillanos
03:30Chalatenango - Santa Tecla
03:30Club Libertad - Club Jorge Wilstermann
03:30Centro Atlético Fénix - Independiente Avellaneda
03:30Coquimbo Unido - Sport Huancayo
03:30Clube Atlético Mineiro - Botafogo de Futebol e Regatas
03:30Coritiba Foot Ball Club - Sport Club Corinthians Paulista
04:00Sonsonate - Atletico Marte
04:00Real C.D. España - Real De Minas
04:00Barrio Mexico - Puerto Golfito
04:00Puebla - Club León
04:05Unión Magdalena - Deportes Quindío
04:15Alianza San Salvador - Jocoro
04:30Isidro Metapán - Agila
05:00Rewa - Nasinu
05:00Club Deportivo Olimpia - Vida
06:06Guadalajara - Club América
07:00Suva - Lautoka
09:00Labasa - Ba
13:00BB Erzurumspor - Ankara Demir (A Spor HD)
13:00Erzurumspor - Ankara Demirspor
13:30Van - Shirak
14:00Liepāja - Tukums 2000
14:00Rīgas Futbola skola - Riga
14:00Spartaks Jurmala - Jelgava
14:00Valmieras - Daugavpils
15:00Kasımpaşa - 24 Erzincanspor (A Spor HD)
15:00Kasımpaşa - Erzincanspor
15:00Drenica Skënderaj - Ballkani
15:15Shahr Khodro - Sanat Naft Abadan
15:30Aluminium - Fayoum
15:30Sharkeyah - Beni Suef
15:30Minya - Qena
15:30Markaz Shabab Samalot - Tahta Sporting Club
15:30Shoban Moslemen Qena - Asmant Asyut
15:30Telephonat Bani Sweif - Alameen
15:50Ahan Isfahan - Paykan
16:00Silwan - Hilal Areeha
16:00Tractor Tabriz - Sepahan Isfahan
16:00Torino - Virtus Entella
16:00Al-Karmel - Palestinian Forces
16:05Naft Masjed Soleyman - Persepolis
17:00Jazira Club - Hatta Club
17:00Wasl - Fujairah
17:00Urartu - Alashkert
17:00Kerala Blasters - North East United
17:00Kayserispor - Hekimoğlu (A Spor HD)
17:00Kayserispor - Hekimoğlu Trabzon
17:30Al-Sailiya - Al-Wakrah Sport Club
17:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Universitatea Cluj
18:00Club Comerciantes Unidos - Sport Chavelines Juniors
18:00Proleter Novi - Vojvodina
19:00Olimpija Ljubljana - Aluminij
19:00Sampdoria - Genoa (TRT Spor HD)
19:00Konyaspor - Manisa FK (A Spor HD)
19:00Sampdoria - Genoa
19:00Konyaspor - Manisa
19:30Rapid București - Resita
19:30Sahab Club - Al-Sareeh
19:45Ahli Doha - Rayyan
19:45Katar - Al-Arabi SC Katar
20:00Khor Fakkan - Sharjah
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Ajman Club
20:15Coopsol - Santos
20:30Viborg - Silkeborg
20:55Lille - AC Milan (beIN SPORTS HD 2)
20:55Molde - Arsenal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55Karabağ - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
20:55Braga - Leicester City (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Sparta Prague - Celtic
20:55Athens - Zorya Luhansk
20:55Slovan Liberec - Hoffenheim
20:55Gent - Crvena Zvezda
20:55Karabağ - Sivasspor
20:55LASK Linz - Royal Antwerp
20:55Lille - Milan
20:55Maccabi Tel Aviv - Villarreal
20:55Molde - Arsenal
20:55CSKA Moskova - Feyenoord
20:55CSKA Sofia - Young Boys
20:55Braga - Leicester City
20:55Wolfsberger - Dinamo Zagreb
21:00Navegantes - Camboriu
21:00Göztepe - Kırklarelispor (A Spor HD)
21:00Leganés - Espanyol
21:00Logroñés - Albacete Balompié
21:00Göztepe - Kırklarelispor
21:30Vallobin - Gijón Industrial
21:30Grama - Sants
22:30Aguila - Chalatenango
22:30Plasencia - Coria
22:30Juan Aurich - Molinos El Pirata
22:45Barrow - Wimbledon
23:00America des Cayes - Tempete
23:00Rentistas - Club Plaza Colonia de Deportes
23:00Tottenham - Ludogorets (beIN SPORTS HD 2)
23:00Rangers - Benfica (beIN SPORTS HD 4)
23:00Cluj - AS Roma (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00AZ Alkmaar - Real Sociedad (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Alkmaar - Real Sociedad
23:00Bayer 04 Leverkusen - Hapoel Be'er Sheva
23:00Cluj - Roma
23:00Dundalk - Rapid Wien
23:00Granada - Omonia
23:00Nice - Slavia Prague
23:00Eindhoven - PAOK
23:00Rangers - Benfica
23:00Napoli - Rijeka
23:00Standard Liège - Lech Poznań
23:00Tottenham Hotspur - Ludogorets 1945
23:30Almería - Tenerife
00:00Club Deportivo Honduras Progreso - Motagua
00:00Deportes Copiapo - Deportes Temuco
00:00Deportivo Táchira - Zamora
00:45Unión Comercio - Deportivo Cultural Santa Rosa
01:15River Plate Montevideo - Club Deportivo Universidad Católica
01:30Cerro Porteño - Club Sol de América
02:00Barra - Cacadorense
02:00Rionegro Aguilas - Envigado Fútbol Club
02:00Cancun - Coyotes de Tlaxcala
02:00Fortaleza - Goiás Esporte Clube
03:15Club Sport Alianza Atlético Sullana - Union Huaral
03:30Guarani - Gremio (S SPORT HD)
03:30Defensa y Justicia - Vasco da Gama
03:30Junior de Barranquilla - Union La Calera
03:30Club Guaraní - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
04:00Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
04:00Tigres de la UANL - Cruz Azul
06:06Pachuca - Club Universidad Nacional
10:00Jetısu - Astana
12:00Tobol Kostanay - Taraz
12:00Kaspiy - Şahter Karağandı
12:00Kaysar - Kızıljar
13:00Sumqayit - Gabala
14:30Nakhon Ratchasima - Bangkok Glass
17:00Dhafra Club - Ittihad Kalba
17:00Nasr Dubai - Baniyas
17:00East Bengal - Mohun Bagan
17:00Ramtha - Al-Salt
17:30Al-Gharafa Sports Club - Al-Khor Sports Club
18:30Cherno More Varna - Slavia Sofia
19:00Znicz Pruszków - Skra Czestochowa
19:30Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Al-Ahli Sports Club Amman
19:30Ankaragücü - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Ankaragücü - Trabzonspor
19:40Górnik Łęczna - ŁKS Łódź
19:40Miedz Legnica - Odra Opole
19:45Kharaitiyat - Al-Duhail
19:45Sadd - Salal
20:00Ain - Al-Wahda Abu Dhabi
20:00Lyon-Duchère - Bastia
20:00Bastia-Borgo - Concarneau
20:00Stade Briochin - Boulogne
20:00Stade Lavallois - Sète 34
20:00Créteil-Lusitanos - Villefranche
20:00Orléans - Bourg-Péronnas
20:00Šibenik - Slaven Belupo
20:00Olympiakos Nicosia - Karmiotissa Polemidion
20:00Lviv - Mariupol
20:00Pardubice - Sigma Olomouc
20:00Wisła Płock - Cracovia
20:30Dornbirn 1913 - Liefering Salzburg
20:30Avusturya Wien - Lafnitz
20:30Horn - Grazer
20:30Kapfenberger - Amstetten
20:30Helsingør - Fremad Amager
20:30Pauli - Osnabruck
20:30Darmstadt 98 - Eintracht Braunschweig
20:45FC - Breda
20:45Cambuur - Den Bosch
21:00Uerdingen 05 - Verl
21:00Kolding - Vendsyssel
21:00Maritzburg United - SuperSport United
21:00Aarau - Winterthur
21:00Kriens - Stade Lausanne-Ouchy
21:00Randers - Odense Boldklub
21:00Alcorcón - Girona
22:00Schaffhausen - Neuchâtel Xamax
22:001900 - Grasshopper Club Zürich
22:00Újpest - Paksi
22:00Twente - Waalwijk
22:00Paços de Ferreira - Famalicão
22:30Wolfsburg - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
22:30Wolfsburg - Werder Вremen
22:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
22:45KAS Eupen - Charleroi (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Brentford - QPR (beIN SPORTS HD 2)
22:45Bala Town - Newtown
22:45Fleetwood Town - Sunderland
22:45Notts County - Wealdstone
22:45Eupen - R. Charleroi
22:45Brentford - Queens Park Rangers
22:55Tranmere Rovers - Brackley Town
23:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Valladolid - Levante (spor SMART HD)
23:00Volendam - Almere City
23:00Helmond Sport - Eindhoven
23:00Strasbourg - Stade Rennais
23:00Málaga - Lugo
23:00Crystal Palace - Newcastle United
23:00ChievoVerona - Lecce
23:00Real Valladolid - Levante
00:00Tondela - Vitoria Guimaraes
02:00Independiente Medellín - Deportivo Pereira
03:00Waitakere United - Wellington
03:00Wellington Phoenix - Eastern Suburbs
04:00Millonarios Fútbol Club - Once Caldas
07:00Kamatamare Sanuki - Gifu
08:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata
08:00Nagoya Grampus - Oita Trinita
08:00Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo
09:00Giravanz Kitakyushu - Fagiano Okayama
11:00Sagamihara - Gainare Tottori
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:00Arda Kardzhali - Montana
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gaziantep FK - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Gaziantep - Yeni Malatyaspor
14:00Dinamo Brest - Neman Grodno
14:00Dinamo Minsk - BATE Borisov
14:00Racing de Santander - Barakaldo
14:00Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
14:00Académico de Viseu - Penafiel
14:00Chonburi - Port
14:00Rayong - Sukhothai
14:00Arsenal Tula - Zenit Saint Petersburg
14:15U Craiova 1948 - Poli Timisoara
14:30Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
14:30Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
14:30Chindia Targoviste - Hermannstadt
14:30Concordia Chiajna - Botoșani
14:30Sanmartin - Dunărea Călărași
14:30Ceahlăul Piatra Neamț - Petrolul Ploiești
14:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
14:30Dinamo București - Viitorul Constanța
14:30Farul Constanța - Academica Clinceni
14:30Gloria Buzău - Steaua București
14:30Voluntari - Gaz Metan Mediaș
14:30Husana Husi - Universitatea Cluj
14:30Politehnica Iasi - Cluj
14:30Progresul Spartac Bükreş - Universitatea Craiova
14:30Ripensia Timisoara - Astra Giurgiu
14:30Viitorul Pandurii Targu - Argesul Pitesti
14:30Púchov - Poprad
14:30Komarno - Dubnica
14:30Košice - ŽP Šport Podbrezová
14:30Partizán Bardejov - Skalica
14:30Suphanburi - Ratchaburi
14:40Nieciecza - Tychy
15:00Neftchi Baku - Zirə
15:00Skive - Fredericia
15:00Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytów
15:00Lech Poznań - Wigry Suwałki
15:00Pogon - Śląsk Wrocław
15:00Mačva Šabac - Inđija
15:00Oleksandriya - Rukh Vinnyky
15:00Karlsruher - Paderborn 07
15:00Jahn Regensburg - Würzburger Kickers
15:00Sandhausen - Erzgebirge
15:30Reading - Bristol City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
15:30Morecambe - Solihull Moors
15:30Brighton & Hove Albion - Liverpool
15:30Reading - Bristol City
16:00İstanbulspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Elche - Cadiz (spor SMART HD)
16:00Hansa Rostock - Bayern Munich
16:00Zwickau - Magdeburg
16:00Hallescher - Viktoria Köln
16:00SpVgg Unterhaching - Wehen Wiesbaden
16:001860 München - Turkgucu Ataspor
16:00Lübeck - Waldhof Mannheim
16:00Køge - Esbjerg
16:00Roda JC Kerkrade - Excelsior
16:00Gillingham - Exeter City
16:00Newport County - Salford City
16:00Maccabi Petah Tikva - Ironi Sport Hadera
16:00Gornik Polkowice - 1925 Kalisz
16:00ViOn Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
16:00Ružomberok - Nitra
16:00MŠK Žilina - Pohronie
16:00Elche - Cádiz
16:00Pisa 1909 - Cittadella
16:00Brescia Calcio - Frosinone Calcio
16:00Delfino Pescara 1936 - Pordenone Calcio
16:00Empoli - Vicenza Calcio
16:00Unione Venezia - Ascoli Calcio 1898
16:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
16:00Příbram - Mladá Boleslav
16:15Mura 05 - Koper
16:30Vorwarts Steyr - Juniors
16:30Wacker Innsbruck - Rapid Wien
16:30Connah's Quay - Barry Town
16:30Orlando Pirates - Baroka
16:30Galaxy - Lamontville Golden Arrows
16:30Khimki - Krasnodar
16:45Várda - Budafoki MTE-Ujbuda
17:00Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 3)
17:00Grenoble - Paris FC (beIN SPORTS HD 4)
17:00Varaždin - Istra 1961
17:00Degerfors - Sundsvall
17:00GAIS - Akropolis
17:00Halmstads - Örgryte
17:00Jönköpings Södra - Trelleborgs
17:00Östers - Ljungskile
17:00Sassuolo Calcio - Internazionale Milano
17:00Umeå - Vasteras
17:00Vibonese Calcio - Ternana Calcio
17:00Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
17:00KFUM-Kameratene Oslo - Oygarden
17:00Tromsø - Ranheim Fotball
17:00Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
17:00Grenoble Foot 38 - Paris
17:00Toulouse - Chamois Niortais
17:00Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
17:30Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Borussia Dortmund - Köln
17:30Augsburg - Freiburg
17:30Leipzig - Arminia Вielefeld
17:30Union Berlin - Eintracht Frankfurt
17:30Stuttgart - Bayern Munich
17:30Caernarfon Town - Haverfordwest County
17:30Flint Town United - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Aberystwyth Town
17:45Amorebieta - Real Unión
18:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
18:00Sheffield W. - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
18:00Manchester City - Burnley
18:00Midtjylland - Fodbold
18:00Birmingham City - Millwall
18:00Blackburn Rovers - Barnsley
18:00Bradford City - Oldham Athletic
18:00Cardiff City - Luton Town
18:00Cheltenham Town - Crewe Alexandra
18:00Derby County - Wycombe Wanderers
18:00Harrogate Town - Blackpool
18:00Huddersfield Town - Middlesbrough
18:00Plymouth Argyle - Lincoln City
18:00Norwich City - Coventry City
18:00Portsmouth - King's Lynn Town
18:00Rotherham United - Bournemouth
18:00Ipswich Town - Charlton Athletic
18:00Sheffield Wednesday - Stoke City
18:00Oxford United - Swindon Town
18:00Watford - Preston North
18:00Bolton Wanderers - Southend United
18:00Sabadell - Fuenlabrada
18:00Port Vale - Leyton Orient
18:00Monza Brianza 1912 - Reggina Calcio
18:00Billericay Town - Hampton & Richmond Borough
18:00Viking - Start
18:00Chippenham Town - Concord Rangers
18:00Dulwich Hamlet - Maidstone United
18:00Eastbourne Borough - Albans
18:00Hungerford Town - Dartford
18:00Tonbridge Angels - Hemel Hempstead Town
18:00Chester - Gateshead
18:00Fylde - Boston United
18:00Gloucester City - Farsley Celtic
18:00Hereford - Kettering Town
18:00Kidderminster Harriers - Curzon Ashton
18:00Leamington - York City
18:00Southport - Alfreton Town
18:00Spennymoor Town - Bradford Park Avenue
18:00Telford United - Guiseley
18:00Altrincham - Maidenhead United
18:00Bromley - Wrexham
18:00Sutton United - Halifax Town
18:00Weymouth - Chesterfield
18:00Alloa Athletic - Heart of Midlothian
18:00Arbroath - Dunfermline Athletic
18:00Hibernian - Dundee
18:00Livingston - United
18:00Motherwell - Johnstone
18:00Airdrie United - Cove Rangers
18:00East Fife - Clyde
18:00Montrose - Partick Thistle
18:00Peterhead - Forfar Athletic
18:00Albion Rovers - Stirling Albion
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
18:00Brechin City - Stranraer
18:00Elgin City - Cowdenbeath
18:00Queen's Park - Stenhousemuir
18:00Numancia - Real Valladolid
18:00Osasuna - Izarra
18:00Deportivo Alavés B - Leioa
18:00Cliftonville - Portadown
18:00Coleraine - Larne
18:00Glenavon - Crusaders
18:00Glentoran Belfast United - Dungannon Swifts
18:00Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków
18:00Cova da Piedade - Feirense
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
18:00Slovácko - Opava
18:00Karviná - Fastav Zlín
18:15Valencia - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:15Valencia - Atletico Madrid
18:15Sint-Truidense - Waasland-Beveren
18:15Spartak Trnava - DAC 1904 Dunajská Streda
18:15Larissa - Atromitos
18:20Bnei Sakhnin - Ashdod
18:30Dordrecht - Ajax
19:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altay - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Olympique de Marseille - Nantes
19:00Akhmat - Lokomotiv Moskova
19:00Rostov - Dynamo Moskova
19:00Çaykur Rizespor - Galatasaray
19:00Annecy - Quevilly
19:00Mamelodi Sundowns - Stellenbosch
19:00Compostela - Pontevedra
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
19:00Pölten - Bull Salzburg
19:00Sturm Graz - Swarovski Tirol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Hartberg
19:05Gorica - Lokomotiva
19:15Maribor - Tabor Sežana
19:30Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
19:30Salamis Famagusta - APOEL
19:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
20:00Benevento - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:00Benevento Calcio - Juventus
20:00Brann - Aalesunds
20:00Cholet - Red Star Saint-Ouen
20:00San Fernando - Algeciras
20:00Korona Kielce - CWKS Resovia Rzeszów
20:00Sokol Ostroda - Chojniczanka Chojnice
20:00Leixões - Oliveirense
20:15Rayo Vallecano - Cartagena
20:15Vaduz - Sion
20:15Mirren - Aberdeen
20:15Thun - Chiasso
20:30Monchengladbach - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Everton - Leeds United (S SPORT HD)
20:30Huesca - Sevilla (spor SMART HD)
20:30Borussia Monchengladbach - Schalke 04
20:30Everton - Leeds United
20:30Huesca - Sevilla
20:30Cercle Brugge - Genk
20:30Peterborough United - Chorley
20:30Warrenpoint Town - Linfield
20:30Dnipro-1 - Shakhtar Donetsk
20:30Aris - Olympiacos
20:30Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
20:45FC Emmen - Ajax (tivibu SPOR 2 HD)
20:45Emmen - Ajax
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
21:00Ajaccio - Chambly
21:00Auxerre - Valenciennes
21:00Clermont Foot - Nancy
21:00Sochaux-Montbéliard - Havre
21:00Rodez Aveyron Football - Avant de Guingamp
21:00Stade Malherbe Caen - Châteauroux
21:00Troyes - Amiens
21:00Dunkerque - Pau
21:00Santa Clara - Porto
21:10Radomiak Radom - Belchatow
21:15AmaZulu - Cape Town City
21:30Ferencvárosi - Budapest
22:00Haag - Heerenveen
22:00Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
22:30Mirandés - Castellon
22:30Servette - Luzern
22:45Atalanta - Verona (beIN SPORTS HD 3)
22:45Atalanta - Hellas Verona
22:45Royal Mouscron-Péruwelz - Club Brugge
22:45Lierse Kempenzonen - Westerlo
22:45Imolese Calcio 1919 - Atletico Arezzo
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:00WBA - Sheffield Utd (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00West Bromwich Albion - Sheffield United
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
23:00VVV-Venlo - Zwolle
23:30Sporting Lisbon - Moreirense
00:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Flamengo
01:00Bajai - São Paulo
01:30Deportivo Cali - Equidad
03:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
04:00Club Atlético Nacional - América de Cali
04:00Auckland City - Hawke's Bay United
06:00Canterbury United - Hamilton Wanderers
07:00Vanraure Hachinohe - Yokohama Sports and Culture Club
07:00Ryūkyū - Tokyo Verdy
07:00Fukushima United - Azul Claro Numazu
07:00Grulla Morioka - Kagoshima United
08:00Nagano Parceiro - Imabari
08:00Avispa Fukuoka - Omiya Ardija
08:00Ehime - Mito HollyHock
08:00United Ichihara Chiba - Júbilo Iwata
08:00Matsumoto Yamaga - Kyoto Sanga
08:00Zweigen Kanazawa - Tokushima Vortis
08:00Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare
09:00Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita
09:00Cerezo Osaka - Yokohama
09:00Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
10:00Machida Zelvia - Thespakusatsu Gunma
10:00Tochigi - Renofa Yamaguchi
10:00Ventforet Kofu - Montedio Yamagata
11:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
12:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
12:30Austria Klagenfurt - Avusturya Lustenau
12:30ŠTK 1914 Šamorín - Dukla Banská Bystrica
13:00Keshla - Sabah Bakü
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Erzurumspor - Antalyaspor
14:00FC - Tambov
14:15Vitesse - Fortuna Sittard
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
14:30Lazio - Udinese Calcio
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:00Lyon - Stade de Reims
15:00Nottingham Forest - Swansea City
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
15:30Heidenheim - Hamburger
15:30Hannover 96 - Holstein Kiel
15:30Nurnberg - Greuther Furth
15:30Mechelen - Beerschot Wilrijk
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:00Barcelona - Osasuna
16:00Horsens - Vejle Boldklub
16:00Albacete Balompié - Tenerife
16:00Alanyaspor - Konyaspor
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği
16:00Jablonec - Bohemians 1905 Prag
16:30Empoli - Brescia Calcio
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
16:30Rubin Kazan - CSKA Moskova
16:30Helsingborgs - Falkenbergs
16:30Östersunds - Göteborg
16:30Varbergs BoIS - Malmö
16:30Groningen - Willem
16:30Feyenoord - Utrecht
16:30LASK Linz - Rheindorf Altach
16:30Wolfsberger - Ried
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:00Monaco - Nîmes Olympique
17:00Lorient - Montpellier
17:00Metz - Stade Brestois 29
17:00Lens - Angers
17:00Southampton - Manchester United
17:00Milan - Fiorentina
17:00Bologna 1909 - Krotone
17:00Reggiana 1919 - Cremonese
17:00Raków Częstochowa - Warta Poznań
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
17:30Bayer 04 Leverkusen - Hertha
18:00Gent - Zulte Waregem
18:00SønderjyskE - Copenhagen
18:00Espanyol - Real Zaragoza
18:00Vicente - Ave
18:00Lausanne-Sport - Young Boys
18:00Portimonense - Nacional da Madeira
18:00Lugano - Basel
18:00Zürich - Gallen
18:00Teplice - Sparta Prague
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
18:15Getafe - Athletic Bilbao
18:45Heracles Almelo - Alkmaar
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:00Nice - Dijon
19:00Spartak Moskova - Rotor Volgograd
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş
19:00Rapid Wien - Austria Wien
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
19:30Chelsea - Tottenham Hotspur
19:30Häcken - Örebro
19:30Sirius Fotboll - Elfsborg
19:30Mjällby - Djurgårdens
19:30Legia Warsaw - Piast Gliwice
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Mainz 05 - Hoffenheim
20:00Cagliari Calcio - Spezia Calcio
20:00Nordsjælland - Aarhus
20:00Bodø-Glimt - Rosenborg
20:00Kristiansund - Strømsgodset
20:00Mjøndalen - Stabæk Fotball
20:00Molde - Haugesund
20:00Sandefjord Fotball - Grenland
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:15Anderlecht - Standard Liège
20:15Mallorca - Logroñés
20:15Ponferradina - Leganés
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
20:30Celta de Vigo - Granada
20:30Boavista Porto - Belenenses
20:30Slavia Prague - Zbrojovka Brno
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Eindhoven - Sparta Rotterdam
22:00Vålerenga Fotball - Sarpsborg 08
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:15Arsenal - Wolverhampton
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Napoli - Roma
22:45Kortrijk - Oostende
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
23:00Saint-Étienne - Lille
23:00Real Sociedad - Villarreal
23:00Orlando City Soccer Club - England Revolution
23:00Braga - Farense
23:00Las Palmas - Sporting de Gijón
23:00Cosenza Calcio - Salernitana 1919
18:00Adanaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
00:30Zeniters - Los GalacticosCanlı
00:18Russian Bears - Australian SpidersCanlı
23:30Guaiqueríes de Margarita - Bucaneros de La GuairaCanlı
01:00Indios de Mayagüez - Santeras De Aguada
01:00Chicago State Cougars - Ohio Bobcats
01:00Pacific Tigers - Riverside Highlanders
01:00Stanford Cardinal - Utah Valley Wolverines
02:00Cerrado - Caxias
02:00Butler Bulldogs - Batı Michigan Broncos
02:00Kentucky Wildcats - Morehead State Eagles
02:00Michigan State Spartans - Eastern Michigan Eagles
02:00North Carolina Tar Heels - Charleston Cougars
02:00Northern Kentucky Norse - Ball State Cardinals
02:00Purdue Boilermakers - Liberty Flames
02:30Pepperdine Waves - Irvine Anteaters
03:00Arizona State Sun Devils - Rhode Island Rams
03:00Davidson Wildcats - High Point Panthers
03:00Florida Gulf Coast Eagles - Florida AM Rattlers
03:00Kuzey Illinois Huskies - Flames
03:00Minnesota Golden Gophers - Wisconsin Green Bay Phoenix
03:00Missouri Tigers - Oral Roberts Golden Eagles
03:00Oregon State Beavers - California
03:00Pittsburgh Panthers - Saint Francis Red Flash
03:00Purdue Fort Wayne Mastodons - Güney-Doğu Louisiana Lions
03:00Rutgers Scarlet Knights - Sacred Heart University Pioneers
03:00Saint Louis Billikens - Edwardsville Cougars
03:00Santa Clara Broncos - Idaho State Bengals
03:00South Alabama Jaguars - Florida Atlantic Owls
03:00John's Red Storm - Saint Peter's Peacocks
03:00Texas Tech Red Raiders - Northwestern State Demons
03:00West Virginia Mountaineers - South Dakota State Jackrabbits
03:30Arkansas Razorbacks - Mississippi Valley State Delta Devils
04:00Brujos de Guayama - Cariduros Fajardo
04:00Alabama Crimson Tide - Jacksonville State Gamecocks
04:00Colorado Buffaloes - South Dakota Coyotes
04:00Connecticut Huskies - Central Connecticut Blue Devils
04:00Indiana Hoosiers - Tennessee Tech Golden Eagles
04:00Kuzey Carolina State Wolfpack - Güney Charleston Buccaneers
04:00Loyola Marymount Lions - Güney Utah Thunderbirds
04:00Mustangs - Houston State Bearkats
04:00Horned Frogs - Houston Baptist Huskies
04:00Texas Longhorns - Texas Rio Grand Valley Vaqueros
04:30Mississippi State Bulldogs - Clemson Tiger
05:00Georgia Tech Yellow Jackets - Georgia State Panthers
05:00Grand Canyon Antelopes - Grambling State Tigers
05:00Trojans - California Baptist Lancers
05:00Washington State Cougars - Texas Southern Tigers
05:30UNLV Runnin' Rebels - Montana State Bobcats
05:30Villanova Wildcats - Boston College
05:30Virginia Commonwealth Rams - Utah State
06:00Marquette Golden Eagles - Arkansas-Pine Bluff Golden Lions
06:00Davis Aggies - Nicholls State Colonels
06:00Wisconsin Badgers - Eastern Illinois Panthers
06:30San Diego State Aztecs - UCLA Bruins
07:00Portland Pilots - Seattle Redhawks
08:50Lokomotiv-pro - SKIF-pro
09:20Dinamo-pro - Spartak-pro
12:05Zenit-pro - Europa-pro
12:35Erofey-pro - Amur-pro
15:30Novosibirsk - TEMP-SUMZ-UGMK
18:00İzlanda - Lüksemburg
18:00Khimki-Podmoskovie - CSKA Moskova
19:30Beyaz Rusya - Arnavutluk
20:00CSKA Moskova - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
20:00CSKA Moskova - Real Madrid Baloncesto
21:00Žalgiris - Zenit Saint-Petersburg
21:00Crvena zvezda - Anadolu Efes
21:00Zalgiris Kaunas - Zenit Basket (beIN SPORTS HD 4)
21:00Kızılyıldız - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
21:00Slovakya - Kosova
22:00Alba Berlin - Khimki
22:00Olympiacos SFP Pireus - Saski Baskonia
22:05Maccabi Tel Aviv - Olimpia Milano
22:05Maccabi Fox - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 3)
22:30Portekiz - Kıbrıs
16:00Hollanda - İsveç (S SPORT 2 HD)
17:30Çek Cumhuriyeti - Belçika
20:00Yunanistan - Letonya (S SPORT 2 HD)
20:45Fenerbahçe - Valencia
20:45Fenerbahçe Beko - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
22:00Panathinaikos - Bayern Munich
22:00Panathinaikos - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Barcelona Bàsquet
22:45Asvel Villeurbanne - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
00:20Sviatoslav Lutkovskii - Andrey SokolovCanlı
00:15Yuran Nalbandyan - Elizaveta DevyatayevaCanlı
00:08Stepan Guryanov - Afanasy ShapochkinCanlı
00:08Evgeny Rudnovsky - Karina SilkinaCanlı
00:00Alexandr Kosterniy - Dmitriy SurkovCanlı
23:30Evgeny Itskov - Igor PolishchukCanlı
23:29Alexey Lipatov - Giorgio BindaCanlı
23:03Maria Savitskaya - Angelina PaluyanchykCanlı
02:30Alicia Smith - Naiktha Bains
04:30Calum Puttergill - Dane Sweeny
05:00Thomas Fancutt - Tristan Schoolkate
06:00Lizette Cabrera - Olivia Gadecki
07:30Olivia Tjandramulia - Lara Walker
09:30Maverick Banes - Moerani Bouzige
10:30Henry Patten - Vasil Kirkov
10:30Jiri Lehecka - Shimabukuro
10:30Lucas Miedler - Mateus Alves
10:30Naoki Tajima - Timo Stodder
10:30Darja Vidmanova - Oana Gavrila
11:00Benjamin Dhoe - Juan Bautista Otegui
11:00Damien Wenger - Emiliano Maggioli
11:00Fabrizio Ornago - Niels Visker
11:00Sidane Pontjodikromo - Johan Nikles
11:00Anastasia Nefedova - Jessie Aney
11:00Erika Andreeva - Diana Shnaider
11:00Lexie Stevens - Julia Garcia
11:00Daniele Capecchi - Terence Atmane
11:00Mats Rosenkranz - Kristjan Tamm
11:00Pierre Delage - Mathias Zukas
11:00Skander Mansouri - Colin Sinclair
11:00Carole Monnet - Yasmin Mansouri
11:00Evtimova - Sebastianna Scilipoti
11:00Elena Milovanovic - Ines Ibbou
11:00Nefisa Berberovic - Wiem Boubaker
12:00Felix Gill - Nicolas Alvarez Varona
12:00Luca Van Assche - Ivan Gakhov
12:00Artem Dubrivnyy - Otto Virtanen
12:00Arthur Fery - Zizou Bergs
12:00Bogdan Bobrov - Alexis Canter
12:00Facundo Diaz Acosta - Adrian Andreev
12:00Gijs Brouwer - Corentin Denolly
12:00Lucas Gerch - Jakub Paul
12:00Ryan Peniston - Sebastian Gima
12:00Andreea Amalia Rosca - Lucie Nguyen
12:00Georgia Andreea Craciun - Dimitra Pavlou
12:30Juan Pablo - Aldin Setkic
12:30Aouni - Ksenia Laskutova
12:30Barbora Matusova - Sayed
12:30Lulu - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
12:30Zhibek Kulambayeva - Lovric
12:30Alibek Kachmazov - Ignacio Carou
12:30Kenneth Raisma - Jean Thirouin
12:30Lazar Vojinovic - Mirko Martinez
12:30Moez Echargui - Luca Giacomini
12:30Mousa Alkotop - Ergi Kirkin
12:30Titouan Droguet - Omar Giacalone
12:30Aubane Droguet - Sina Herrmann
12:30Olivia Gram - Manon Arcangioli