logo
Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
Retrobet TV ile Canlı maç izle
21:35Paris - GunnersCanlı
21:00Lens - Nantes |N|Canlı
21:00Real Zaragoza - Rayo Vallecano |N|Canlı
21:00Sporting de Gij - Sabadell FC |N|Canlı
21:00UD Las Palmas - Mirandés |N|Canlı
21:00Novorizontino - PretoCanlı
21:00Lens - Nantes (beIN SPORTS HD 3)Canlı
21:00Ç.Rizespor - Uşakspor (A Spor HD)Canlı
20:55Monchengladbach - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 2)Canlı
20:55Olympiacos - Manchester City (beIN SPORTS HD 1)Canlı
20:45Lens - NantesCanlı
20:45Olympiacos - Manchester CityCanlı
20:45Real Zaragoza - Rayo VallecanoCanlı
20:45Las Palmas - MirandésCanlı
20:15Basel - Lausanne-Sport |N|Canlı
20:00Sion - ServetteCanlı
20:00Municipal - AntiguaCanlı
20:00Cobán Imperial - Santa Lucia CotzumalguapaCanlı
20:00Ashdod - Maccabi NetanyaCanlı
20:00Vasas - Nyíregyháza SpartacusCanlı
19:30Bologna - Spezia |N|Canlı
19:30Udinese - Fiorentina |N|Canlı
00:00B. Moncheng - Shakhtar - Champs. League |N|
00:00Olympiacos - Man. City - Champs. League |N|
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
22:00Hamilton Academical - Aberdeen
22:00Rosario Central Potosi - Oruro Royal
22:00Prospera - Hercílio
22:00Associação Atlética Francana - Brancо
22:00Bandeirante - De Novembro
22:00Timon - Parnahyba
22:00Jocoro - FAS
22:0007 Vestur - Havnar Bóltfelag
22:00B36 Tórshavn - Argja Bóltfelag
22:00NSÍ Runavík - Skála ÍF
22:00Club Olímpico de Totana - Minerva
22:00Lenense - Caudal Deportivo
22:00Santutxu - Real Sociedad
22:00Bogotá - Leones
22:00Defensor Sporting - Deportivo Maldonado
22:00Middlesbrough - Derby County
22:00Millwall - Reading
22:25First Vienna - Rheindorf Altach
22:30Chaco Petrolero - Cochabamba
22:30Club Fancesa - Real Tomayapo
22:30Escuela de futbol Tiquipaya - Fatick
22:30Quebracho Villa Montes - Independiente Petrolero
22:30Satelite Norte - Libertad Beni
22:30Sligo Rovers - Derry City
22:30Club Deportivo Bullense - UCAM Murcia
22:30Municipal Liberia - Cariari Pococí
22:45Glasgow - East Stirlingshire
22:45Bristol City - Watford
22:45Coventry City - Cardiff City
22:45Swansea City - Sheffield Wednesday
23:00Ajax - Midtjylland (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Atletico Madrid - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 4)
23:00Bayern Münih - Salzburg (beIN SPORTS HD 3)
23:00Inter - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
23:00Liverpool - Atalanta (beIN SPORTS HD 2)
23:00Marsilya - Porto (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Rondonópolis - Pocone Esporte Clube
23:00São José Esporte Clube - Sociedade Esportiva Itapirense
23:00Juventus des Cayes - Capoise
23:00Real Santander - Deportivo Pasto
23:00Costa del Este - Club Deportivo Árabe Unido
23:00Club Centro Deportivo Municipal - Deportivo Llacuabamba
23:00Braga - Merelinense
23:00Ajax - Midtjylland
23:00Atletico Madrid - Lokomotiv Moskova
23:00Bayern Munich - Bull Salzburg
23:00Internazionale Milano - Real Madrid
23:00Liverpool - Atalanta
23:00Olympique de Marseille - Porto
23:15Swieqi United - Marsa
23:30Cartagena - Mallorca
23:30Carlos Mannucci - Alianza Lima
23:30Fuenlabrada - Ponferradina
00:00Marte Soyapango - Destroyer
00:00Santa Rosa Guachipilin - Municipal
00:00Municipal Limeño - Once Municipal
00:00CD - Luis Ángel Firpo
00:00Club Xelajú - Comunicaciones
00:00Real Sociedad Tocoa - Platense Puerto Cortes
00:00Valledupar - Corporación Club Deportivo Tuluá
00:00Colo-Colo - Curicó Unido
00:00Estudiantes de Mérida - Carabobo
01:00Clube Náutico Capibaribe - Vitoria Salvador
01:00Alianza San Salvador - Luis Ángel Firpo
01:00Seaqaqa - Bua
01:15Delfin - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:15Independiente del Valle - Club Nacional Montevideo
01:15Club Bolívar - Club Atlético Lanús
01:15Ceará Sporting Club - São Paulo
01:15Delfin Sc - Palmeiras (S SPORT HD)
02:00Lobos UPNFM - Marathón
02:00Atlético Huila - Llaneros Fútbol Club
02:00Atletico Morelia - Venados
03:00Nadi - Navua
03:00Independiente de La Chorrera - Club Deportivo Plaza Amador
03:00Yaracuyanos - Trujillanos
03:30Club Libertad - Club Jorge Wilstermann
03:30Sport Club Internacional - Boca Juniors
03:30Centro Atlético Fénix - Independiente Avellaneda
03:30Coquimbo Unido - Sport Huancayo
03:30Clube Atlético Mineiro - Botafogo de Futebol e Regatas
03:30Coritiba Foot Ball Club - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Internacional - Boca Juniors (S SPORT HD)
03:30Chalatenango - Santa Tecla
04:00Puebla - Club León
04:00Sonsonate - Atletico Marte
04:00Real C.D. España - Real De Minas
04:00Barrio Mexico - Puerto Golfito
04:05Unión Magdalena - Deportes Quindío
04:15Alianza San Salvador - Jocoro
04:30Isidro Metapán - Agila
05:00Rewa - Nasinu
05:00Club Deportivo Olimpia - Vida
06:06Guadalajara - Club América
07:00Suva - Lautoka
09:00Labasa - Ba
13:00Erzurumspor - Ankara Demirspor
13:00BB Erzurumspor - Ankara Demir (A Spor HD)
14:00Liepāja - Tukums 2000
14:00Rīgas Futbola skola - Riga
14:00Spartaks Jurmala - Jelgava
14:00Valmieras - Daugavpils
14:00Dacia Buiucani - Milsami
15:00Kasımpaşa - Erzincanspor
15:00Drenica Skënderaj - Ballkani
15:00Kasımpaşa - 24 Erzincanspor (A Spor HD)
15:15Shahr Khodro - Sanat Naft Abadan
15:30Aluminium - Fayoum
15:30Sharkeyah - Beni Suef
15:30Minya - Qena
15:30Markaz Shabab Samalot - Tahta Sporting Club
15:30Shoban Moslemen Qena - Asmant Asyut
15:30Telephonat Bani Sweif - Alameen
15:50Ahan Isfahan - Paykan
16:00Torino - Virtus Entella
16:00Al-Karmel - Palestinian Forces
16:00Silwan - Hilal Areeha
16:00Tractor Tabriz - Sepahan Isfahan
16:05Naft Masjed Soleyman - Persepolis
17:00Kayserispor - Hekimoğlu Trabzon
17:00Kayserispor - Hekimoğlu (A Spor HD)
17:00Jazira Club - Hatta Club
17:00Wasl - Fujairah
17:00Urartu - Alashkert
17:00Kerala Blasters - North East United
17:00Petrocub - Dinamo-Auto Tiraspol
17:30Al-Sailiya - Al-Wakrah Sport Club
17:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Universitatea Cluj
18:00Club Comerciantes Unidos - Sport Chavelines Juniors
18:00Proleter Novi - Vojvodina
19:00Sampdoria - Genoa
19:00Konyaspor - Manisa
19:00Sampdoria - Genoa (TRT Spor HD)
19:00Konyaspor - Manisa FK (A Spor HD)
19:00Olimpija Ljubljana - Aluminij
19:30Rapid București - Resita
19:30Sahab Club - Al-Sareeh
19:45Ahli Doha - Rayyan
19:45Katar - Al-Arabi SC Katar
20:00Khor Fakkan - Sharjah
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Ajman Club
20:15Coopsol - Santos
20:30Viborg - Silkeborg
20:55Lille - AC Milan (beIN SPORTS HD 2)
20:55Molde - Arsenal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55Karabağ - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
20:55Braga - Leicester City (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Sparta Prague - Celtic
20:55Athens - Zorya Luhansk
20:55Slovan Liberec - Hoffenheim
20:55Gent - Crvena Zvezda
20:55Karabağ - Sivasspor
20:55LASK Linz - Royal Antwerp
20:55Lille - Milan
20:55Maccabi Tel Aviv - Villarreal
20:55Molde - Arsenal
20:55CSKA Moskova - Feyenoord
20:55CSKA Sofia - Young Boys
20:55Braga - Leicester City
20:55Wolfsberger - Dinamo Zagreb
21:00Leganés - Espanyol
21:00Logroñés - Albacete Balompié
21:00Göztepe - Kırklarelispor
21:00Göztepe - Kırklarelispor (A Spor HD)
21:00Navegantes - Camboriu
21:30Vallobin - Gijón Industrial
21:30Grama - Sants
22:30Aguila - Chalatenango
22:30Plasencia - Coria
22:30Juan Aurich - Molinos El Pirata
22:45Barrow - Wimbledon
23:00Alkmaar - Real Sociedad
23:00Bayer 04 Leverkusen - Hapoel Be'er Sheva
23:00Cluj - Roma
23:00Dundalk - Rapid Wien
23:00Granada - Omonia
23:00Nice - Slavia Prague
23:00Eindhoven - PAOK
23:00Rangers - Benfica
23:00Napoli - Rijeka
23:00Standard Liège - Lech Poznań
23:00Tottenham Hotspur - Ludogorets 1945
23:00Tottenham - Ludogorets (beIN SPORTS HD 2)
23:00Rangers - Benfica (beIN SPORTS HD 4)
23:00Cluj - AS Roma (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00AZ Alkmaar - Real Sociedad (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00America des Cayes - Tempete
23:00Rentistas - Club Plaza Colonia de Deportes
23:30Almería - Tenerife
00:00Club Deportivo Honduras Progreso - Motagua
00:00Deportes Copiapo - Deportes Temuco
00:00Deportivo Táchira - Zamora
00:45Unión Comercio - Deportivo Cultural Santa Rosa
01:15River Plate Montevideo - Club Deportivo Universidad Católica
01:30Cerro Porteño - Club Sol de América
02:00Fortaleza - Goiás Esporte Clube
02:00Barra - Cacadorense
02:00Rionegro Aguilas - Envigado Fútbol Club
02:00Cancun - Coyotes de Tlaxcala
03:15Club Sport Alianza Atlético Sullana - Union Huaral
03:30Defensa y Justicia - Vasco da Gama
03:30Junior de Barranquilla - Union La Calera
03:30Club Guaraní - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:30Guarani - Gremio (S SPORT HD)
04:00Tigres de la UANL - Cruz Azul
04:00Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
06:06Pachuca - Club Universidad Nacional
12:00Tobol Kostanay - Taraz
12:00Jetısu - Astana
12:00Kaspiy - Şahter Karağandı
12:00Kaysar - Kızıljar
13:00Sumqayit - Gabala
14:30Nakhon Ratchasima - Bangkok Glass
17:00Dhafra Club - Ittihad Kalba
17:00Nasr Dubai - Baniyas
17:00East Bengal - Mohun Bagan
17:00Ramtha - Al-Salt
17:30Al-Gharafa Sports Club - Al-Khor Sports Club
18:30Cherno More Varna - Slavia Sofia
19:00Znicz Pruszków - Skra Czestochowa
19:30Ankaragücü - Trabzonspor
19:30Ankaragücü - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Al-Ahli Sports Club Amman
19:40Górnik Łęczna - ŁKS Łódź
19:40Miedz Legnica - Odra Opole
19:45Kharaitiyat - Al-Duhail
19:45Sadd - Salal
20:00Pardubice - Sigma Olomouc
20:00Wisła Płock - Cracovia
20:00Ain - Al-Wahda Abu Dhabi
20:00Lyon-Duchère - Bastia
20:00Bastia-Borgo - Concarneau
20:00Stade Briochin - Boulogne
20:00Stade Lavallois - Sète 34
20:00Créteil-Lusitanos - Villefranche
20:00Orléans - Bourg-Péronnas
20:00Šibenik - Slaven Belupo
20:00Olympiakos Nicosia - Karmiotissa Polemidion
20:00Lviv - Mariupol
20:30Pauli - Osnabruck
20:30Darmstadt 98 - Eintracht Braunschweig
20:30Dornbirn 1913 - Liefering Salzburg
20:30Avusturya Wien - Lafnitz
20:30Horn - Grazer
20:30Kapfenberger - Amstetten
20:30Helsingør - Fremad Amager
20:45FC - Breda
20:45Cambuur - Den Bosch
21:00Randers - Odense Boldklub
21:00Alcorcón - Girona
21:00Uerdingen 05 - Verl
21:00Kolding - Vendsyssel
21:00Maritzburg United - SuperSport United
21:00Aarau - Winterthur
21:00Kriens - Stade Lausanne-Ouchy
22:00Twente - Waalwijk
22:00Paços de Ferreira - Famalicão
22:00Schaffhausen - Neuchâtel Xamax
22:001900 - Grasshopper Club Zürich
22:00Újpest - Paksi
22:30Wolfsburg - Werder Вremen
22:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
22:30Wolfsburg - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
22:45Eupen - R. Charleroi
22:45Brentford - Queens Park Rangers
22:45KAS Eupen - Charleroi (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Brentford - QPR (beIN SPORTS HD 2)
22:45Bala Town - Newtown
22:45Fleetwood Town - Sunderland
22:45Notts County - Wealdstone
22:55Tranmere Rovers - Brackley Town
23:00Strasbourg - Stade Rennais
23:00Crystal Palace - Newcastle United
23:00Real Valladolid - Levante
23:00Málaga - Lugo
23:00ChievoVerona - Lecce
23:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Valladolid - Levante (spor SMART HD)
23:00Volendam - Almere City
23:00Helmond Sport - Eindhoven
00:00Tondela - Vitoria Guimaraes
02:00Independiente Medellín - Deportivo Pereira
03:00Waitakere United - Wellington
03:00Wellington Phoenix - Eastern Suburbs
04:00Millonarios Fútbol Club - Once Caldas
07:00Kamatamare Sanuki - Gifu
08:00Nagoya Grampus - Oita Trinita
08:00Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo
08:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata
09:00Giravanz Kitakyushu - Fagiano Okayama
11:00Sagamihara - Gainare Tottori
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
13:00Arda Kardzhali - Montana
13:30Gaziantep - Yeni Malatyaspor
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gaziantep FK - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Arsenal Tula - Zenit Saint Petersburg
14:00Dinamo Brest - Neman Grodno
14:00Dinamo Minsk - BATE Borisov
14:00Racing de Santander - Barakaldo
14:00Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
14:00Académico de Viseu - Penafiel
14:00Chonburi - Port
14:00Rayong - Sukhothai
14:15U Craiova 1948 - Poli Timisoara
14:30Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
14:30Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
14:30Chindia Targoviste - Hermannstadt
14:30Concordia Chiajna - Botoșani
14:30Sanmartin - Dunărea Călărași
14:30Ceahlăul Piatra Neamț - Petrolul Ploiești
14:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
14:30Dinamo București - Viitorul Constanța
14:30Farul Constanța - Academica Clinceni
14:30Gloria Buzău - Steaua București
14:30Voluntari - Gaz Metan Mediaș
14:30Husana Husi - Universitatea Cluj
14:30Politehnica Iasi - Cluj
14:30Progresul Spartac Bükreş - Universitatea Craiova
14:30Ripensia Timisoara - Astra Giurgiu
14:30Viitorul Pandurii Targu - Argesul Pitesti
14:30Púchov - Poprad
14:30Komarno - Dubnica
14:30Košice - ŽP Šport Podbrezová
14:30Partizán Bardejov - Skalica
14:30Suphanburi - Ratchaburi
14:40Nieciecza - Tychy
15:00Neftchi Baku - Zirə
15:00Skive - Fredericia
15:00Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytów
15:00Lech Poznań - Wigry Suwałki
15:00Pogon - Śląsk Wrocław
15:00Mačva Šabac - Inđija
15:00Oleksandriya - Rukh Vinnyky
15:00Karlsruher - Paderborn 07
15:00Jahn Regensburg - Würzburger Kickers
15:00Sandhausen - Erzgebirge
15:30Morecambe - Solihull Moors
15:30Brighton & Hove Albion - Liverpool
15:30Reading - Bristol City
15:30Reading - Bristol City (beIN SPORTS HD 2)
15:30Brighton - Liverpool (S SPORT HD)
16:00Hansa Rostock - Bayern Munich
16:00Zwickau - Magdeburg
16:00Hallescher - Viktoria Köln
16:00SpVgg Unterhaching - Wehen Wiesbaden
16:001860 München - Turkgucu Ataspor
16:00Lübeck - Waldhof Mannheim
16:00Elche - Cádiz
16:00Køge - Esbjerg
16:00Roda JC Kerkrade - Excelsior
16:00Gillingham - Exeter City
16:00Newport County - Salford City
16:00Maccabi Petah Tikva - Ironi Sport Hadera
16:00Gornik Polkowice - 1925 Kalisz
16:00ViOn Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
16:00Ružomberok - Nitra
16:00MŠK Žilina - Pohronie
16:00Pisa 1909 - Cittadella
16:00Brescia Calcio - Frosinone Calcio
16:00Delfino Pescara 1936 - Pordenone Calcio
16:00Empoli - Vicenza Calcio
16:00Unione Venezia - Ascoli Calcio 1898
16:00İstanbul Başakşehir - Denizlispor
16:00Příbram - Mladá Boleslav
16:00İstanbulspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00M.Başakşehir - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (TRT Avaz HD)
16:00Akhisarspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Elche - Cadiz (spor SMART HD)
16:15Mura 05 - Koper
16:30Khimki - Krasnodar
16:30Vorwarts Steyr - Juniors
16:30Wacker Innsbruck - Rapid Wien
16:30Connah's Quay - Barry Town
16:30Orlando Pirates - Baroka
16:30Galaxy - Lamontville Golden Arrows
16:45Várda - Budafoki MTE-Ujbuda
17:00Sassuolo Calcio - Internazionale Milano
17:00Varaždin - Istra 1961
17:00Degerfors - Sundsvall
17:00GAIS - Akropolis
17:00Halmstads - Örgryte
17:00Jönköpings Södra - Trelleborgs
17:00Östers - Ljungskile
17:00Umeå - Vasteras
17:00Vibonese Calcio - Ternana Calcio
17:00Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
17:00KFUM-Kameratene Oslo - Oygarden
17:00Tromsø - Ranheim Fotball
17:00Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
17:00Grenoble Foot 38 - Paris
17:00Toulouse - Chamois Niortais
17:00Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
17:00Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 3)
17:00Grenoble - Paris FC (beIN SPORTS HD 4)
17:30Borussia Dortmund - Köln
17:30Augsburg - Freiburg
17:30Leipzig - Arminia Вielefeld
17:30Union Berlin - Eintracht Frankfurt
17:30Stuttgart - Bayern Munich
17:30Caernarfon Town - Haverfordwest County
17:30Flint Town United - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Aberystwyth Town
17:30Stuttgart - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:45Amorebieta - Real Unión
18:00Manchester City - Burnley
18:00Midtjylland - Fodbold
18:00Bradford City - Oldham Athletic
18:00Birmingham City - Millwall
18:00Cheltenham Town - Crewe Alexandra
18:00Blackburn Rovers - Barnsley
18:00Harrogate Town - Blackpool
18:00Cardiff City - Luton Town
18:00Plymouth Argyle - Lincoln City
18:00Derby County - Wycombe Wanderers
18:00Portsmouth - King's Lynn Town
18:00Huddersfield Town - Middlesbrough
18:00Ipswich Town - Charlton Athletic
18:00Norwich City - Coventry City
18:00Oxford United - Swindon Town
18:00Rotherham United - Bournemouth
18:00Bolton Wanderers - Southend United
18:00Sheffield Wednesday - Stoke City
18:00Port Vale - Leyton Orient
18:00Watford - Preston North
18:00Billericay Town - Hampton & Richmond Borough
18:00Sabadell - Fuenlabrada
18:00Chippenham Town - Concord Rangers
18:00Monza Brianza 1912 - Reggina Calcio
18:00Dulwich Hamlet - Maidstone United
18:00Viking - Start
18:00Eastbourne Borough - Albans
18:00Hungerford Town - Dartford
18:00Tonbridge Angels - Hemel Hempstead Town
18:00Chester - Gateshead
18:00Fylde - Boston United
18:00Gloucester City - Farsley Celtic
18:00Hereford - Kettering Town
18:00Kidderminster Harriers - Curzon Ashton
18:00Leamington - York City
18:00Southport - Alfreton Town
18:00Spennymoor Town - Bradford Park Avenue
18:00Telford United - Guiseley
18:00Altrincham - Maidenhead United
18:00Bromley - Wrexham
18:00Sutton United - Halifax Town
18:00Weymouth - Chesterfield
18:00Alloa Athletic - Heart of Midlothian
18:00Arbroath - Dunfermline Athletic
18:00Hibernian - Dundee
18:00Livingston - United
18:00Motherwell - Johnstone
18:00Numancia - Real Valladolid
18:00Osasuna - Izarra
18:00Deportivo Alavés B - Leioa
18:00Cliftonville - Portadown
18:00Coleraine - Larne
18:00Glenavon - Crusaders
18:00Glentoran Belfast United - Dungannon Swifts
18:00Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków
18:00Cova da Piedade - Feirense
18:00Slovácko - Opava
18:00Karviná - Fastav Zlín
18:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
18:00Sheffield W. - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
18:15Valencia - Atletico Madrid
18:15Sint-Truidense - Waasland-Beveren
18:15Valencia - Atletico Madrid (spor SMART HD)
19:00Olympique de Marseille - Nantes
19:00Akhmat - Lokomotiv Moskova
19:00Rostov - Dynamo Moskova
19:00Çaykur Rizespor - Galatasaray
19:00Pölten - Bull Salzburg
19:00Sturm Graz - Swarovski Tirol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Hartberg
19:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altay - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ç.Rizespor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
20:00Benevento Calcio - Juventus
20:00Brann - Aalesunds
20:00Benevento - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:15Rayo Vallecano - Cartagena
20:15Vaduz - Sion
20:30Borussia Monchengladbach - Schalke 04
20:30Everton - Leeds United
20:30Huesca - Sevilla
20:30Cercle Brugge - Genk
20:30Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
20:30Monchengladbach - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Everton - Leeds United (S SPORT HD)
20:30Huesca - Sevilla (spor SMART HD)
20:45Emmen - Ajax
20:45FC Emmen - Ajax (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Santa Clara - Porto
21:00Ajaccio - Chambly
21:00Auxerre - Valenciennes
21:00Clermont Foot - Nancy
21:00Sochaux-Montbéliard - Havre
21:00Rodez Aveyron Football - Avant de Guingamp
21:00Stade Malherbe Caen - Châteauroux
21:00Troyes - Amiens
21:00Dunkerque - Pau
22:00Haag - Heerenveen
22:00Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
22:30Mirandés - Castellon
22:30Servette - Luzern
22:45Atalanta - Hellas Verona
22:45Royal Mouscron-Péruwelz - Club Brugge
22:45Atalanta - Verona (beIN SPORTS HD 3)
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00West Bromwich Albion - Sheffield United
23:00Real Madrid - Deportivo Alavés
23:00VVV-Venlo - Zwolle
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:00WBA - Sheffield Utd (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Alaves (spor SMART HD)
23:30Sporting Lisbon - Moreirense
00:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Flamengo
01:00Bajai - São Paulo
03:00Atlético Clube Goianiense - Sport Club Internacional
08:00Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare
09:00Cerezo Osaka - Yokohama
09:00Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
11:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
12:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
13:30Erzurumspor - Antalyaspor
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00FC - Tambov
14:15Vitesse - Fortuna Sittard
14:30Lazio - Udinese Calcio
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
15:00Lyon - Stade de Reims
15:00Nottingham Forest - Swansea City
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:30Heidenheim - Hamburger
15:30Hannover 96 - Holstein Kiel
15:30Nurnberg - Greuther Furth
15:30Mechelen - Beerschot Wilrijk
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
16:00Barcelona - Osasuna
16:00Alanyaspor - Konyaspor
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği
16:00Horsens - Vejle Boldklub
16:00Albacete Balompié - Tenerife
16:00Jablonec - Bohemians 1905 Prag
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:30Rubin Kazan - CSKA Moskova
16:30Groningen - Willem
16:30Feyenoord - Utrecht
16:30Helsingborgs - Falkenbergs
16:30Östersunds - Göteborg
16:30Varbergs BoIS - Malmö
16:30LASK Linz - Rheindorf Altach
16:30Wolfsberger - Ried
16:30Empoli - Brescia Calcio
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
17:00Monaco - Nîmes Olympique
17:00Lorient - Montpellier
17:00Metz - Stade Brestois 29
17:00Lens - Angers
17:00Southampton - Manchester United
17:00Milan - Fiorentina
17:00Bologna 1909 - Krotone
17:00Reggiana 1919 - Cremonese
17:00Raków Częstochowa - Warta Poznań
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:30Bayer 04 Leverkusen - Hertha
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
18:00Vicente - Ave
18:00Portimonense - Nacional da Madeira
18:00Gent - Zulte Waregem
18:00SønderjyskE - Copenhagen
18:00Espanyol - Real Zaragoza
18:00Lausanne-Sport - Young Boys
18:00Lugano - Basel
18:00Zürich - Gallen
18:00Teplice - Sparta Prague
18:15Getafe - Athletic Bilbao
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
18:45Heracles Almelo - Alkmaar
19:00Nice - Dijon
19:00Spartak Moskova - Rotor Volgograd
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş
19:00Rapid Wien - Austria Wien
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Chelsea - Tottenham Hotspur
19:30Häcken - Örebro
19:30Sirius Fotboll - Elfsborg
19:30Mjällby - Djurgårdens
19:30Legia Warsaw - Piast Gliwice
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
20:00Mainz 05 - Hoffenheim
20:00Cagliari Calcio - Spezia Calcio
20:00Nordsjælland - Aarhus
20:00Bodø-Glimt - Rosenborg
20:00Kristiansund - Strømsgodset
20:00Mjøndalen - Stabæk Fotball
20:00Molde - Haugesund
20:00Sandefjord Fotball - Grenland
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:15Anderlecht - Standard Liège
20:15Mallorca - Logroñés
20:15Ponferradina - Leganés
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:30Celta de Vigo - Granada
20:30Boavista Porto - Belenenses
20:30Slavia Prague - Zbrojovka Brno
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (TRT Spor HD)
18:00Adanaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
22:00Memphis - St.Marys (S SPORT 2 HD)Canlı
21:47Lakers - KingsCanlı
21:45Starwings Basket Regio Basel - NyonCanlı
21:35Jazz - PacersCanlı
21:30Lugano Tigers - MontheyCanlı
21:16Novosibirsk - VladivostokCanlı
21:00Angola - Mozambique |N|Canlı
21:00Angola - MozambikCanlı
21:00Llaneros de Guarico - Diablos de MirandaCanlı
20:30Shamani - Scorpiony KievCanlı
22:00Capljina Lasta - Çelik
22:00Club Baloncesto Breogán - Tizona
22:00Mets de Guaynabo - Capitanes de Arecibo
22:00Illinois Fighting Illini - North Carolina A&T Aggies
22:00Kansas State Wildcats - Drake Bulldogs
22:00Maryland Terrapins - Dominion Monarchs
22:00Ohio State Buckeyes - Illinois State Redbirds
22:00Providence Friars - Fairfield Stags
22:00Saint Mary's Gaels - Memphis Tigers
22:00South Carolina State Bulldogs - Appalachian State Mountaineers
23:00Bradley Braves - Toledo Rockets
23:00Houston Cougars - Lamar Cardinals
23:00Nevada Wolf Pack - North Dakota State Bison
23:30UAB - Alcorn State Braves
23:30Guaiqueríes de Margarita - Bucaneros de La Guaira
00:00Barreirense B - Montisistemas
00:00Eastern Kentucky Colonels - Kuzey Florida Ospreys
00:00Georgetown Hoyas - UMBC Retrievers
00:00Iowa Hawkeyes - North Carolina Central Eagles
00:00Louisville Cardinals - Evansville Purple Aces
00:00Michigan Wolverines - Bowling Green Falcons
00:00San Francisco Dons - UMass Lowell River Hawks
00:00Texas Arlington Mavericks - Oklahoma State Cowboys
00:00Wake Forest Demon Deacons - Delaware State Hornets
00:30Northern Iowa Panthers - Western Kentucky Hilltoppers
00:30Quinnipiac Bobcats - Fairleigh Dickinson Knights
01:00Indios de Mayagüez - Santeras De Aguada
01:00Austin Peay Governors - Nebraska-Omaha Mavericks
01:00Chicago State Cougars - Ohio Bobcats
01:00Pacific Tigers - Riverside Highlanders
01:00Stanford Cardinal - Utah Valley Wolverines
02:00Cerrado - Caxias
02:00Butler Bulldogs - Batı Michigan Broncos
02:00Kentucky Wildcats - Morehead State Eagles
02:00Marshall Thundering Herd - Coppin State Eagles
02:00Michigan State Spartans - Eastern Michigan Eagles
02:00North Carolina Tar Heels - Charleston Cougars
02:00Northern Kentucky Norse - Ball State Cardinals
02:00Purdue Boilermakers - Liberty Flames
02:30Pepperdine Waves - Irvine Anteaters
03:00Pittsburgh Panthers - Saint Francis Red Flash
03:00Purdue Fort Wayne Mastodons - Güney-Doğu Louisiana Lions
03:00Rutgers Scarlet Knights - Sacred Heart University Pioneers
03:00Saint Louis Billikens - Edwardsville Cougars
03:00Santa Clara Broncos - Idaho State Bengals
03:00South Alabama Jaguars - Florida Atlantic Owls
03:00John's Red Storm - Saint Peter's Peacocks
03:00Texas Tech Red Raiders - Northwestern State Demons
03:00West Virginia Mountaineers - South Dakota State Jackrabbits
03:00Arizona State Sun Devils - Rhode Island Rams
03:00Davidson Wildcats - High Point Panthers
03:00Florida Gulf Coast Eagles - Florida AM Rattlers
03:00Kuzey Illinois Huskies - Flames
03:00Minnesota Golden Gophers - Wisconsin Green Bay Phoenix
03:00Missouri Tigers - Oral Roberts Golden Eagles
03:00Monmouth Hawks - Hofstra Pride
03:00Oregon State Beavers - California
03:30Arkansas Razorbacks - Mississippi Valley State Delta Devils
04:00Brujos de Guayama - Cariduros Fajardo
04:00Alabama Crimson Tide - Jacksonville State Gamecocks
04:00Colorado Buffaloes - South Dakota Coyotes
04:00Connecticut Huskies - Central Connecticut Blue Devils
04:00Indiana Hoosiers - Tennessee Tech Golden Eagles
04:00Kuzey Carolina State Wolfpack - Güney Charleston Buccaneers
04:00Loyola Marymount Lions - Güney Utah Thunderbirds
04:00Oklahoma Sooners - Texas-San Antonio Roadrunners
04:00Mustangs - Houston State Bearkats
04:00Horned Frogs - Houston Baptist Huskies
04:00Texas Longhorns - Texas Rio Grand Valley Vaqueros
04:30Mississippi State Bulldogs - Clemson Tiger
05:00Georgia Tech Yellow Jackets - Georgia State Panthers
05:00Grand Canyon Antelopes - Grambling State Tigers
05:00Trojans - California Baptist Lancers
05:00Washington State Cougars - Texas Southern Tigers
05:30UNLV Runnin' Rebels - Montana State Bobcats
05:30Villanova Wildcats - Boston College
05:30Virginia Commonwealth Rams - Utah State
06:00Marquette Golden Eagles - Arkansas-Pine Bluff Golden Lions
06:00Davis Aggies - Nicholls State Colonels
06:00Wisconsin Badgers - Eastern Illinois Panthers
06:30San Diego State Aztecs - UCLA Bruins
07:00Portland Pilots - Seattle Redhawks
08:50Lokomotiv-pro - SKIF-pro
09:20Dinamo-pro - Spartak-pro
15:30Novosibirsk - TEMP-SUMZ-UGMK
18:00İzlanda - Lüksemburg
18:00Khimki-Podmoskovie - CSKA Moskova
19:30Beyaz Rusya - Arnavutluk
20:00CSKA Moskova - Real Madrid Baloncesto
20:00CSKA Moskova - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
21:00Slovakya - Kosova
21:00Žalgiris - Zenit Saint-Petersburg
21:00Crvena zvezda - Anadolu Efes
21:00Kızılyıldız - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
21:00Zalgiris Kaunas - Zenit Basket (beIN SPORTS HD 4)
22:00Alba Berlin - Khimki
22:00Olympiacos SFP Pireus - Saski Baskonia
22:05Maccabi Tel Aviv - Olimpia Milano
22:05Maccabi Fox - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 3)
22:30Portekiz - Kıbrıs
16:00Hollanda - İsveç (S SPORT 2 HD)
17:30Çek Cumhuriyeti - Belçika
20:00Yunanistan - Letonya (S SPORT 2 HD)
20:45Fenerbahçe - Valencia
20:45Fenerbahçe Beko - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
22:00Panathinaikos - Bayern Munich
22:00Panathinaikos - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Barcelona Bàsquet
22:45Asvel Villeurbanne - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)